تضمین سهولت کاربری

صفحه اصلی > تضمین سهولت کاربری

همونطور که میدونید خدمات طراحی گرافیک سالهاست که توی مجموعه ما انجام میشه. روش سنتی دریافت سفارشات به این شکل بود که از طریق یه فرم ساده سفارشات مشتری دریافت میشد، هزینه انجام کار بدست کارشناسان ما استعلام میشد و بعد از بررسی نهایی با مشتری تماس تلفنی برقرار میشد. برای پرداخت مبلغ پیش پرداخت مشتری رو تا پای دستگاه های خودپرداز می کشوند و بعد هم برای ارسال شماره فیش باید تماس مجددی برقرار میشد. طرح های اولیه و تبادل نظر بین مشتری و طراح همه از طریق ایمیل انجام میشد تا در نهایت فایل نهایی از همین طریق ارسال میشد.

بعد از گذشت چند سال و بررسی حالت های مختلف سفارشات، تصمیم گرفتیم برنامه ی تحت وبی رو آماده کنیم تا انجام این پروسه رو برای مشتری های عزیزمون راحت و راحت تر کنیم.

صدها صفحه طرح توجیهی براش نوشتیم، چندین فلوچارت و نمودار ترسیم کردیم و ماه های زیادی رو صرف طراحی و برنامه نویسی تیمی این پروژه کردیم. چندین نسخه از برنامه رو به صورت آزمایشی به اجرا گذاشتیم تا در نهایت اوایل سال ۹۴ موفق شدیم نسخه کامل و کاربردی رو تحت عنوان پنل مشتریان طراحی آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار بدیم.

توی این نسخه از پنل کاربری که میشه به جرأت گفت یکی از بهترین های این کار هست ، مشتریامون میتونن با استفاده از یه نام و نام کاربری وارد حساب شخصی خودشون بشن ، سفارشاتشون رو با استفاده از فرم های هوشمند ثبت کنن. فاکتور مربوط به سفارشون رو آنلاین ببینن، آنلاین پرداختش کنن و مرحله به مرحله پروسه انجام سفارشون رو به صورت درصد پیشرفت پروژه مشاهده کنن. فایل هاشون رو همونجا ببینن ، در مورد هر کدوم نظر بدن و فایل نهاییشون رو از همونجا دانلود کنن.

تازه ! وقتی خدمات کامل ارائه شد و پروژه بسته شد، خدمات ویژه ای برای تغییرات احتمالی یا درخواست های آینده هم در نظر گرفتیم. حتی بعد از گذشت چند سال میتونید باز هم با همون نام کاربری وارد پنل بشید و درخواست تغییرهای احتمالی برای چاپ های مجدد سال های آینده رو هم همونجا ثبت کنید. این خدمات تنها شامل حال طراحی گرافیک نمیشه ! برای دپارتمان های چاپ، برندینگ ، سه بعدی و خلاصه همه دپارتمان ها این امکانات مهیاست. برای ورود به بخش پنل کاربری طراحی آنلاین ، روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به پنل کاربری