پذیرش سفارشات طراحی گرافیک

صفحه اصلی > پذیرش سفارشات > پذیرش سفارشات طراحی گرافیک

سفارش طراحی گرافیک

برای ثبت سفارش طراحی گرافیک، آیتم مورد نظر خودتونو از لیست زیر انتخاب کنید. پس از پر کردن فرم مربوط به آن، درخواست شما به دست ما می رسد.

سفارش لوگو

هر شخص حقیقی یا حقوقی یا هر شرکت تجاری برای معرفی خودش نیاز به نشان تجاری داره تا ازون نماد در تمامی تبلیغات‌های خودش استفاده کنه. این نشان باید به گونه‌ای باشه تا در ذهن مخاطب به خوبی نقش ببنده و طوری سفارش بشه که هویت و زمینه‌ی کاری اون نماد رو در نگاه اول به بیننده القا کنه.

ثبت سفارش

سفارش بیلبورد

با توجه به این‌که بیلبوردها همیشه از دور قابل رویت هستن و همیشه توی خیابونا نصب میشن زمان زیادی برای خوندن محتواش وجود نداره، پس باید با کمترین نوشته‌ها موارد کلیدی و مهم رو در سفارش بیلبورد به کار برد تا بتونه در کمترین زمان مطلب رو به مخاطب برسونه.

ثبت سفارش

سفارش ست اداری

به سفارش کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، کاغذ یادداشت که همزمان با هم سفارش میشن و یه ترکیب رنگی و ساختاری یکسان رو حفظ می کنن ، ست اداری گفته میشه.

ثبت سفارش

سفارش کاتالوگ

برای معرفی محصولات و خدمات بهترین مورد کاتالوگ هست که میتونه به صورت کاملا مصور نمونه محصولات و خدمات قابل ارائه رو به مخاطب نشون بده. ما با بررسی جوانب مختلف تجارت شما، بهترین و مناسب‌ترین طرح رو با داده‌های شما سفارش میکنیم و خروجی نهایی رو به شما نشون میدیم.

ثبت سفارش

دنبال یه چاپخونه خوب میگردی ؟ نگران چاپ طرح هات هستی؟
سری به بخش خدمات چاپ مجموعه سفارش آنلاین بزن.

تعرفه های سفارش گرافیک

قیمت سفارش گرافیک اختصاصی

پذیرش سفارش سفارش گرافیک