صفحه اصلی > تعرفه ها > تعرفه‌های طراحی گرافیک

تعرفه طراحی گرافیک

تعرفه بخش های مختلف طراحی گرافیک به صورت کاملاً مجزا و با سطح کیفی مختلف در صفحه مخصوص خودش وجود داره. هر موضوعی که برای سفارش در نظر دارین رو از موارد زیر پیدا کنین، وارد صفحه آن شده تا قیمتشو با درجه بندی های مختلف ببینین.

تعرفه لوگو

هر شخص حقیقی یا حقوقی یا هر شرکت تجاری برای معرفی خودش نیاز به نشان تجاری داره تا ازون نماد در تمامی تبلیغات‌های خودش استفاده کنه. این نشان باید به گونه‌ای باشه تا در ذهن مخاطب به خوبی نقش ببنده و طوری تعرفه بشه که هویت و زمینه‌ی کاری اون نماد رو در نگاه اول به بیننده القا کنه.

تعرفه هارو ببینید

تعرفه بیلبورد

با توجه به این‌که بیلبوردها همیشه از دور قابل رویت هستن و همیشه توی خیابونا نصب میشن زمان زیادی برای خوندن محتواش وجود نداره، پس باید با کمترین نوشته‌ها موارد کلیدی و مهم رو در تعرفه بیلبورد به کار برد تا بتونه در کمترین زمان مطلب رو به مخاطب برسونه.

تعرفه هارو ببینید

تعرفه ست اداری

به تعرفه کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، کاغذ یادداشت که همزمان با هم تعرفه میشن و یه ترکیب رنگی و ساختاری یکسان رو حفظ می کنن ، ست اداری گفته میشه.

تعرفه هارو ببینید

تعرفه کاتالوگ

برای معرفی محصولات و خدمات بهترین مورد کاتالوگ هست که میتونه به صورت کاملا مصور نمونه محصولات و خدمات قابل ارائه رو به مخاطب نشون بده. ما با بررسی جوانب مختلف تجارت شما، بهترین و مناسب‌ترین طرح رو با داده‌های شما تعرفه میکنیم و خروجی نهایی رو به شما نشون میدیم.

تعرفه هارو ببینید

دنبال یه چاپخونه خوب میگردی ؟ نگران چاپ طرح هات هستی؟
سری به بخش خدمات چاپ مجموعه تعرفه آنلاین بزن.

تعرفه های طراحی گرافیک

قیمت طراحی گرافیک اختصاصی

پذیرش سفارش طراحی گرافیک