صفحه اصلی > تعرفه ها > تعرفه‌های طراحی گرافیک

تعرفه طراحی گرافیک

تعرفه طراحی بخش های مختلف طراحی گرافیک به صورت کاملاً مجزا و با سطح کیفی مختلف در صفحه مخصوص خودش وجود داره. هر موضوعی که برای سفارش در نظر دارین رو از موارد زیر پیدا کنین، وارد صفحه آن شده تا قیمتشو با درجه بندی های مختلف ببینین.

تعرفه طراحی لوگو

هر شخص حقیقی یا حقوقی یا هر شرکت تجاری برای معرفی خودش نیاز به نشان تجاری داره تا ازون نماد در تمامی تبلیغات‌های خودش استفاده کنه. این نشان باید به گونه‌ای باشه تا در ذهن مخاطب به خوبی نقش ببنده و طوری تعرفه طراحی بشه که هویت و زمینه‌ی کاری اون نماد رو در نگاه اول به بیننده القا کنه.

تعرفه طراحی هارو ببینید

تعرفه طراحی بیلبورد

با توجه به این‌که بیلبوردها همیشه از دور قابل رویت هستن و همیشه توی خیابونا نصب میشن زمان زیادی برای خوندن محتواش وجود نداره، پس باید با کمترین نوشته‌ها موارد کلیدی و مهم رو در تعرفه طراحی بیلبورد به کار برد تا بتونه در کمترین زمان مطلب رو به مخاطب برسونه.

تعرفه طراحی هارو ببینید

تعرفه طراحی ست اداری

به تعرفه طراحی کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، کاغذ یادداشت که همزمان با هم تعرفه طراحی میشن و یه ترکیب رنگی و ساختاری یکسان رو حفظ می کنن ، ست اداری گفته میشه.

تعرفه طراحی هارو ببینید

تعرفه طراحی کاتالوگ

برای معرفی محصولات و خدمات بهترین مورد کاتالوگ هست که میتونه به صورت کاملا مصور نمونه محصولات و خدمات قابل ارائه رو به مخاطب نشون بده. ما با بررسی جوانب مختلف تجارت شما، بهترین و مناسب‌ترین طرح رو با داده‌های شما تعرفه طراحی میکنیم و خروجی نهایی رو به شما نشون میدیم.

تعرفه طراحی هارو ببینید

دنبال یه چاپخونه خوب میگردی ؟ نگران چاپ طرح هات هستی؟
سری به بخش خدمات چاپ مجموعه تعرفه طراحی آنلاین بزن.

تعرفه طراحی های طراحی گرافیک

قیمت طراحی گرافیک اختصاصی

پذیرش سفارش طراحی گرافیک