صفحه اصلی > خدمات > طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی هر چیزی که بتونه ظاهر متفاوتی به کسب و کارتون ببخشه. از آیتم های چاپ شدنی بگیر تا آیتم هایی که توی کامپیوتر و گوشی موبایل مورد استفاده قرار میگیرن. حتی اگه توی لیست خدمات پیداش نکردین در موردش باهامون صحبت کنید. حتما کاری از دستمون بر میاد.

طراحی لوگو

هر شخص حقیقی یا حقوقی یا هر شرکت تجاری برای معرفی خودش نیاز به نشان تجاری داره تا ازون نماد در تمامی تبلیغات‌های خودش استفاده کنه. این نشان باید به گونه‌ای باشه تا در ذهن مخاطب به خوبی نقش ببنده و طوری طراحی بشه که هویت و زمینه‌ی کاری اون نماد رو در نگاه اول به بیننده القا کنه.

بیشتر بدونید

طراحی بیلبورد

با توجه به این‌که بیلبوردها همیشه از دور قابل رویت هستن و همیشه توی خیابونا نصب میشن زمان زیادی برای خوندن محتواش وجود نداره، پس باید با کمترین نوشته‌ها موارد کلیدی و مهم رو در طراحی بیلبورد به کار برد تا بتونه در کمترین زمان مطلب رو به مخاطب برسونه.

بیشتر بدونید

طراحی ست اداری

به طراحی کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، کاغذ یادداشت که همزمان با هم طراحی میشن و یه ترکیب رنگی و ساختاری یکسان رو حفظ می کنن ، ست اداری گفته میشه.

بیشتر بدونید

طراحی کاتالوگ

برای معرفی محصولات و خدمات بهترین مورد کاتالوگ هست که میتونه به صورت کاملا مصور نمونه محصولات و خدمات قابل ارائه رو به مخاطب نشون بده. ما با بررسی جوانب مختلف تجارت شما، بهترین و مناسب‌ترین طرح رو با داده‌های شما طراحی میکنیم و خروجی نهایی رو به شما نشون میدیم.

بیشتر بدونید

دنبال یه چاپخونه خوب میگردی ؟ نگران چاپ طرح هات هستی؟
سری به بخش خدمات چاپ مجموعه طراحی آنلاین بزن.

تعرفه های طراحی گرافیک

قیمت طراحی گرافیک اختصاصی

پذیرش سفارش طراحی گرافیک