عکاسی معماری

معرفی درست یک معماری

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

عکاسی معماری چیه ؟

یکی از موارد مهم در رشته عکاسی، عکاسی معماری هست که از این طریق سازه ها و بناها به صورت بهینه و دلپذیرتر نمایش داده میشن و فعالیت در این زمینه نیاز به امکانات و تکنیک های خاصی داره.

برای عکاسی معماری از اصطلاحاتی چون لنزهای واید (زاویه باز)، فیش آی (چشم ماهی)، تله فوتو و تیلت شیفت استفاده میشه که کارکرد هر یک از این لنزها متفاوته و در موقعیت مناسب از آنها استفاده میشه.

چرا عکاسی معماری مهمه ؟

عکاسی از معماری داخلی و فضای باز به نوعی یک سرمایه گذاری مهم محسوب میشه و به شما کمک میکنه تا در مسیر موفقیت قدم بردارین.

و همچنین، با عکاسی معماری می‌تونید به مشتریان کمک کنید که مکان کسب‌وکار شما را همواره به یاد داشته باشن. بنابراین هدف اصلی در عکاسی معماری نمایش فضا و محیط کسب و کار و  بدست آوردن مشتری هست.

عکاسی معماری

در مورد عکاسی معماری باید بگیم که این نوع عکاسی تحت عنوان عکاسی ساختمانی یاد میشه، و در رده ی جذاب ترین و اصیل ترین انواع عکاسی هست و باید گفت که عکاسی معماری علاوه بر ابنیه ی تاریخی، شامل انواع عکاسی از نمای ساختمان های مسکونی، ساختمان ‌های تجاری، برج ‌ها، تندیس ‌های شهری، پل ‌ها، دکوراسیون داخلی و… میشه

عکاسی از معماری محیط داخلی و فضای باز، یک سرمایه گذاری مهم به شمار میره زیرا شما می تونین به این طریق محیط کسب و کارتون رو به خوبی به مخاطبان نمایش بدین و به آنها کمک کنین تا با فضا و دکوراسیون شما آشنا بشن که عامل مهمی در جذب مخاطب و کسب موفقیت شماست. این موضوع  برای تمامی کسب و کارها به خصوص، هتل ها و رستوران ها صدق میکنه و به مردم و مشتریان کمک میکنه که مکان کسب ‌وکار شما رو به یاد داشته باشن.

عوامل موثر بر تعرفه عکاسی معماری

  • روش محاسبه هر فریم عکاسی پانوراما به صورت دو فریم عکس ساده، یعنی عکاسی از فضای داخلی هست
  • برای پروژه های خارج از محدوده جغرافیایی، هزینه ایاب و ذهاب، اسکان و غذا بر عهده ی کارفرماست
  • در صورت نیاز به استودیو سیار، هزینه ی آن جداگانه و به صورت توافقی و مجزا از پروژه محاسبه میشه
  • تعداد فریم های انتخاب شده در محاسبه هزینه لحاظ میشه
  • حداقل تعداد فریم درخواستی ۱۰ فریم هست و بیشتر از آن هزینه ی متفاوتی داره
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 44 - میانگین: 4.6 از ۵