عکاسی هنری

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

هنر یعنی بی انتها

عکاسی هنری چیه ؟

عکاسی هنری نوعی عکاسی متفاوت از عکس های خبری است، چون پایبند به رسالت خبری و اصول اخلاقی آن نیست، همچنین نوعی عکاسی متفاوت از عکاسی تبلبغاتی است، چون کاری با مسائل اقتصادی، فروش، خدمات و محصولات ندارد.
در این نوع عکاسی هنرمند هنر درونی خودش رو با یک عکس طوری به مخاطب خاص خودش نشون میده که به فکر فرو بره. هنر انتها نداره، بدون پایبندی به اصل خاص و نوع خاصی از عکاسی لنز دوربین تصاویر رو ثبت میکنه.

چرا عکاسی هنری مهمه ؟

عکس هنری نگاهی هنری و خلاقانه دارد. یک چیدمان، ترکیب بندی، انتخاب یک فضا با دیدی خاص و یک خلق هنرمندانه با ابزار عکاسی، این همان عکاسی هنری خواهد بود.
طراحی، ساخت، نورپردازی، ترکیب بندی، چیدمان، ابزار، خلاقیت، هنر و کلی ایده برای یک عکس هنری نیاز خواهد بود، که ما از یک نفر تا یک تیم رو برای انجام این کار تو تیم طراحی آنلاین داریم.

بعد از ثبت سفارش ، یه مدت زمان معین برای انجام پروسه سفارشتون در نظر گرفته میشه که به اطلاعتون میرسه.
بعد از گذشت این مدت زمان معین ، فعالیت انجام شده مختص سفارش شما، از طریق اینترنت به ملاحظه شما میرسه و نظرات و پیشنهادات شما از همون طریق دریافت میشه.
این راه رو خودتون انتخاب می کنید ، میتونه از طریق پنل مشتریان سایت باشه
یا از طریق ایمیل باشه ،
یا از طریق هر کدوم از شبکه های اجتماعی که شما باهاش راحت ترید.
تلگرام / واتس اپ / سروش و …

  • ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.