طراحی سایت اداری

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

طراحی سایت اداری چیه ؟

پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی کمک بسیاری به رشد و توسعه در صنایع کرده و همینطور عامل مهمی در روند بهبود امور سازمان ها و ادارات هست به طوری که حضور اینترنت و استفاده از مزایای آن در ادارات سبب تغییرات بسیاری در نحوه انجام کارها پدید آورده که این تغییرات سبب بهبود اوضاع شدند.

چرا طراحی سایت اداری مهمه ؟

بسیاری از افراد ترجیح میدن که به جای رفتن به ادارات وصرف وقت، کارهاشون رو از طریق اینترنت و سایت ادارات انجام بدن و امروزه اگر اداره ای یا سازمان دولتی سایت کارامدی نداشته باشه که با افراد در ارتباط باشه قطعا از نظر مردم ناکارامد بوده و بی اعتبار میشه.
طراحی سایت ادارات دولتی کیفیت خدمات و وجهه کاری آنها را بالاتر میبره، ادارات دولتی که از مکان هایی عمومی هستن قطعا در آن رفت و آمد زیاد هست و معمولا شلوغ شده و پر از جمعیت هستن ولی طراحی سایت باعث کاهش رفت و آمد افراد شده و از ازدحام جمعیت در ادارت جلوگیری می کنه و مراجعان به طور مستقیم و از طریق اینترنت ارتباط برقرار میکنن.

مزایای طراحی سایت اداری

طراحی سایت ادارات دولتی، اطلاع رسانی و تعامل با مخاطب و انجام فرایند های اداری را آسان تر میکنه و ادارات دولتی که مراجعان بسیاری دارن قطعا مراجعان به سایت هم زیاد هستن و تردد سایت بالاست و در طراحی سایت ادارات دولتی باید این نکته را در نظر داشت که سایت دارای سرعت بالایی باشه تا زمانی که افراد به سایت مراجعه میکنن و آمار بازدیدکنندگان شمار زیادی داره سایت دچار قطعی و کندی نشه و افراد بتونن امور اداری خودشون رو به آسانی انجام بدن و طراحی سایت ادارات دولتی باید ظاهر ساده و رسمی داشته باشه و با حوزه فعالیت سازمان همخوانی داشته باشه.

امکانات طراحی سایت اداری

  • معرفی کامل نهاد دولتی و شرح وظایف و خدمات
  • نمایش چارت سازمانی و معرفی واحدهای مختلف و شرح وظایف آن
  • معرفی مراحل اداری برای ارباب رجوع
  • انتشار قوانین و مقررات و بخش نامه های دولتی
  • ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه های دولتی
  • پرسش و پاسخ و سوالات متداول
  • ارتباط مستقیم با مراجعان و ارباب رجوع
  • فرم نظر سنجی از نحوه برخورد کارمندان و میزان کیفیت خدمات ارائه شده

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید.

بعد از ثبت سفارش ، یه مدت زمان معین برای انجام پروسه سفارشتون در نظر گرفته میشه که به اطلاعتون میرسه.
بعد از گذشت این مدت زمان معین ، فعالیت انجام شده مختص سفارش شما، از طریق اینترنت به ملاحظه شما میرسه و نظرات و پیشنهادات شما از همون طریق دریافت میشه.
این راه رو خودتون انتخاب می کنید ، میتونه از طریق پنل مشتریان سایت باشه
یا از طریق ایمیل باشه ،
یا از طریق هر کدوم از شبکه های اجتماعی که شما باهاش راحت ترید.
تلگرام / واتس اپ / سروش و …

  • ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.