اعضای تیم

مهدی خطیری - طراحی آنلاین

مهدی خطیری

CEO and Co-Founder

کارشناس نرم افزار کامپیوتره با بیش از ده سال سابقه برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت. در زمینه برنامه ریزی، تهیه طرح اجرایی و برنامه نویسی سیستم های مدیریتی محتوای وب سایت ها متخصصه، به کارش علاقمنده و براش وقت زیادی میذاره. یه مشاور اینترنتی به تمام معناست و توی کارش خبره اس.

پروفایل شخصی

اشکان آل هاشم

اشکان آل هاشم

Co-Founder and Head of Graphic Department

کارشناس نرم افزار کامپیوتره اما حدود هشت ساله که به صورت تجربی گرافیک کامپیوتری کار میکنه. علاقه زیادی به طراحی گرافیک و رابط کاربری وب سایت و نرم افزار داره و بیشتر توی این زمینه فعالیت می کنه. این روزا در کنار مدیریت روی کارهای چاپی و هدایای تبلیغاتی ، مدیریت هنری پروژه ها رو هم بر عهده داره و روی اکثر پروژه ها نظارت مستقیم داره.

پروفایل شخصی

حمید مسعودی - طراحی آنلاین

حمید مسعودی

Head of Motion Graphic Department

یک نیروی متخصص و کارآمد در زمینه وب و اینترنت و کامپیوتره. جدای بر اینکه نمیشه از طراحی های ارزشمندش تو زمینه گرافیک چاپ و موشن گرافیک گذشت ، روی اطلاعات تخصصیش در زمینه شبکه میشه حساب ویژه ای باز کرد. یه جورایی میشه گفت آچار فرانسه تیم تو زمینه های کامپیوتر و شبکه و اینترنته.

پروفایل شخصی

احمدرضا نامنی - طراحی آنلاین

احمدرضا نامنی

Head of Front-end Development

تخصصش برنامه نویسی وبسایته و از همه بیشتر به طراحی تعاملی علاقه داره. بیشترین زمانش رو صرف بررسی و الهام برداشتن تکنولوژی های مدرن از بهترین وب سایت های روز دنیا میکنه. ۶ ساله که در زمینه طراحی و برنامه نویسی مشغول به کاره و زحمت اضافه کردن تکنوژی های روز دنیا به وب سایت های مشتریانمون رو بر عهده داره.

پروفایل شخصی

امیرحسین یاوری

امیرحسین یاوری

Graphic Designer and Photographer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و و بیش از ۱۰ سال سابقه کار آزاد طراحی گرافیک داره. عکاسی مدلینگ و صنعتی جزو علایق اصلیشه و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میده. سابقه همکاری با چندین مجموعه بزرگ رو توی رزومه اش داره و برنامه های خوبی برای آینده داره. در حال حاضر بطور جدی مشغول چند تا پروژه طولانی مدت مولتی مدیای خیلی دوست داشتنی هستش.

پروفایل شخصی

امیرحسن فتحی

امیرحسن فتحی

Art Consultant and Graphic Designer

کارشناس گرافیکه و بیش از ۱۰ سال سابقه کار آزاد داره. ذهن خلاقی داره و ایده پرداز خیلی خوبیه. همیشه طرح هاش عمیق و مفهومیه و خلاقیت پایه اصلیشونه. غیر از اینکه قدرت اجرایی بالایی داره، تعامل با بچه ها رو هم خیلی خوب بلده. همین باعث شده تو بحث ها و طوفان فکری ها بتونه ایده ها و نظرات خوب و سازنده ای داشته باشه و همیشه به تیم کمک کنه.

پروفایل شخصی

مجید اصغریان

مجید اصغریان

Laravel Developer and Wordpress Developer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه زیادی به طراحی وب سایت داره. یکی از فعال ترین اعضای تیم اجرای وب سایتمونه و جزو با اخلاق ترین بچه های تیم به حساب میاد که اکثر اوقات هم خیلی آروم و بی سر و صداست. همیشه هندزفری تو گوششه و توی سکوت کامل کارش رو انجام میده و ثابت کرده که تو کارش حرفه ایه. چند سالیه بطور جدی پای لاراول نشسته و بیخیالش هم نمیشه .

پروفایل شخصی

حوریه سلاق

حوریه سلاق

Wordpress Developer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه زیادی به طراحی سایت داره. این علاقه رو از سال های اول دانشگاه در خودش کشف کرده و از همون سال ها آموزش این مهارت رو شروع کرده. تو زمینه طراحی سایت های استاتیک و داینامیک بسیار با استعداد و خلاق هست و این روزها با پشتکار زیادی زحمت اجرای سایت ها رو میکشه. خیلی خوش اخلاقه و بیشتر وقتش رو وقف مجموعه میکنه.

پروفایل شخصی

نگار عباسی

نگار عباسی

Graphic Designer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و طراحی گرافیک رو به طور تجربی یاد گرفته و توی این زمینه فوق العاده با استعداده. مسیر پیشرفت روز افزون در مسیر طراحی گرافیک رو خیلی سریع و با انگیزه طی میکنه و از اون دست آدمای خوش قلب و با احساسه . توی کارش به شدت مسئولیت پذیره ، روابط عمومی بالایی داره ، سرشار از انرژی مثبته و همیشه به اعضای تیم انرژی میده.

پروفایل شخصی

صوفی پراینده

صوفی پراینده

Graphic Designer

صوفی پراینده یکی از اعضای خلاق تیم طراحی گرافیکه. توی کارش وهدفش جدیه و همیشه در سکوت کارهاشو انجام میده و نهایت تمرکزش رو برای انجام پروژه هاش به کار میگیره. برای انجام تک تک پروژه هاش فکر شده عمل میکنه و جدای بر طراحی گرافیک، به خروجی طرح واسه مشتری هم فکر میکنه. همین موضوع باعث میشه که همیشه یک نکته خاص و جالب توجه توی طراحیاش باشه.

پروفایل شخصی

الهام رجبلو

الهام رجبلو

Copywriter

الهام از اون دست افراد خلاق و آینده نگره که برای همه کارهاش برنامه ریزی داره و سعی میکنه همه کارهاشو به بهترین نحو ممکن انجام بده. کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانیه و همیشه اطلاعات خوبی رو میده. در زمینه تولید محتوای متنی (کپی رایتینگ) بسیار مفید و کارآمد عمل میکنه. خوش قلب و دلسوز هست و همین هم باعث میشه که پیش همه محبوب باشه.

پروفایل شخصی

ندا رجبلو

ندا رجبلو

Copywriter

کارشناسی مدیریت جهانگردی داره و کلی اطلاعات ریز و درشت تو زمینه تحصیلیش داره. خیلی آرومه و همیشه سرش تو کار خودشه. خیلی باهوشه و همیشه با بچه های تیم خیلی گرم و صمیمی برخورد میکنه. همیشه دنبال یادگیری بیشتره و برای درست انجام شدن کارها تلاش میکنه.

پروفایل شخصی

امیرحسین فتحی

امیرحسین فتحی

Graphic Designer

کارشناس گرافیکه و بیش از ۱۰ سال سابقه کار آزاد داره. نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور رو تدریس می کنه و تا به امروز مقام های کشوری زیادی رو تو مسابقات طراحی بدست آورده. عاشق کارشه و برای کارش زیاد انرژی میذاره. خیلی برای مجموعمون زحمت کشیده و واسه همین حسابی قدرش رو میدونیم.

پروفایل شخصی

صابر گرگیج

صابر گرگیج

Graphic Designer

کارشناس نرم افزاره کامپیوتره و سابقه ۱۰ سال کار آزاد تو زمینه طراحی گرافیک داره. صابر پسر آروم و با اخلاقیه و همیشه با طراحی های خوبش همه تیم رو ذوق زده میکنه. عکاسی یکی از علایقش به حساب میاد. صابر نشون داده که همیشه میتونه عکس رو خیلی خوب بفهمه، هم به تیم عکاسی کمک میکنه و هم از عکس ها بهترین استفاده رو تو کارهاش میبره.

پروفایل شخصی

آرمان خطیری

آرمان خطیری

Graphic Designer

آرمان از اعضای کم سن و سال تیممونه که با انگیزه خودش در حال کشف و پرورش استعدادهاش هستیم. ذهن خلاقی داره و نقاشی عشق اصلیشه. هرجا کاغذ و خودکار پیدا کنه یه طرح حرفه ای و خلاقانه از خودش به جا میذاره. واسه کارهای گرافیکی خیلی کمک میکنه و این روزها در حال پرورش استعدادش تو مسیر نقاشی دیجیتال هست. استعدادش زیاده و آینده روشنی در انتظارشه.

پروفایل شخصی

یگانه حجی آبادی

یگانه حجی آبادی

Fashion Designer

یگانه کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس، مدرس دانشگاه و طراح مد و فشن هست. هدف های بزرگی تو سرش داره و براشون برنامه ریزی های بلند مدت داره و واسشون وقت میذاره. روابط عمومی بالایی داره و هر روز بیشتر از روز قبل برای رسیدن به هدف هاش تلاش میکنه. این روزها به پرورش ایده های مولتی مدیای جدیدش در زمینه مد و فشن مشغول هست.

پروفایل شخصی

محمود جوادی

محمود جوادی

Illustration

کارشناس ارتباط تصویریه و از هنرمندای خلاق و خوش ذوق کشورمونه که از سنین پایین کودکی علاقه شدیدش به نقاشی باعث کشف استعدادش میشه. نقاشی دیجیتال و گرافیک دیزاین رو به طور حرفه ای از سال ها پیش شروع کرده و به عنوان طراح استوری بورد، طراح کاراکتر و طراح کانسپت نمونه کارهای زیادی رو به انجام رسونده.

پروفایل شخصی

علی پاک نهاد

علی پاک نهاد

Illustration

تولد سال ۱۳۵۹ هست، فارغ التحصیل رشته گرافیکه و فعالیت مطبوعاتیش در زمینه کاریکاتور رو از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده . همکاری با نشریات مطرح کشوری رو توی رزومه اش داره. برنده چندین جایزه ملی و بین المللی در زمینه کاریکاتور هست و موفقیت های ارزشمندی رو برای کشورمون به ارمغان آورده. توی کارش خلاق و به روز عمل میکنه و نقاشی دیجیتال رو در سطح حرفه ای و جهانی دنبال میکنه.

پروفایل شخصی

علیرضا باقری

علیرضا باقری

Illustration

بدون شک از استعدادهای تکرار نشدنی ایرانه. علیرضا باقری، کاریکاتوریست، کارتونیست و گرافیست ناشنوای اهل گرگان هست. از کودکی به نقاشی علاقه داشت و از ۱۳۸۵ طراحی ، نقاشی و کاریکاتور رو بطور حرفه ای شروع کرده و رزومه افتخارآمیزی داره. با اینکه نمیشنوه و نمیتونه صحبت کنه، سرشار از انرژی مثبته و انقدر با اخلاقه که همه عاشقشن.

پروفایل شخصی

امضامون

Graphic Designer

تیم امضامون به مدیریت آقای کامیابی، سالهاست که به صورت تخصصی و حرفه ای دارن در زمینه طراحی امضای شخصی، مهر شخصی و لوگونشان فعالیت میکنن. برای همه کارها ایده پردازی میکنن و با توجه به نیاز، طراحی انجام میدن. همیشه هنر دستشون روی پروژه ها به طور چشم نوازی جلب توجه میکنه و خروجیشون، جذاب و دوست داشتنی بوده و هست.

پروفایل شخصی

مسعود کابلی

مسعود کابلی

Content Engineer and Graphic Designer

کارشناس کامپیوتره و دستی به طراحی هم داره. فیلمسازی و فیلم برداری از علایق اصلیشه و تجربه های موفق خوبی رو تو این زمینه داشته. کار صفحه آرایی مجله و ویژه نامه هم انجام میده. از اونجایی که ذهن خلاق و ارتباطات خوبی داره ، این روزها ایده پردازی و مدیریت چند پروژه داخلی رو برعهده داره، همچنین نمیشه از تواناییش تو نویسندگی و تولید محتوا چشم پوشی کرد.

پروفایل شخصی

آرش غریب

آرش غریب

Android Developer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه شدیدی به شبکه و امنیت داره. بیشتر وقتشم صرف این کار کرده و حسابی متخصص شده. اطلاعات بالایی در زمینه ابزار و تکنولوژی های روز داره و به صورت پاره وقت روی پروژه های شبکه و امنیت مشتریان کار میکنه.

پروفایل شخصی

هادی گل

3D and PicEnd Studio

هادی از اعضای موسس و فعال تیم پیک اند هست. تیم پیک اند توانمندی بسیار قابل توجهی در زمینه مدلسازی، سه بعدی و انیمیشن داره و همکاری با مجموعه های معتبر بین المللی رو توی رزومه داره که ما افتخار همکاری در بخش سه بعدی و مدلسازی رو باهاشون داریم. این روزها همزمان مشغول کار روی چند انیمیشن کوتاه جهانی و چندین بازی سه بعدی هستن.

پروفایل شخصی

میلاد مطهری

میلاد مطهری

3D and PicEnd Studio

میلاد مطهری از اعضای موسس و فعال تیم پیک اند هست. تیم پیک اند توانمندی بسیار قابل توجهی در زمینه مدلسازی، سه بعدی و انیمیشن داره و همکاری با مجموعه های معتبر بین المللی رو توی رزومه داره که ما افتخار همکاری در بخش سه بعدی و مدلسازی رو باهاشون داریم. این روزها همزمان مشغول کار روی چند انیمیشن کوتاه جهانی و چندین بازی سه بعدی هستن.

پروفایل شخصی

آناهید شمالی

آناهید شمالی

COO

کارشناسی ارشد کشاورزی داره اما ۱۰ سال سابقه مدیریتی داره و خیلی خوب کارشو بلده. پتانسیل های متفاوتی داره مثل طراحی کاراکتر و لباس که همیشه به صورت تجربی دنبالش بوده و تو این زمینه ها هم به تیم کمک زیادی میکنه. نظارت و برنامه ریزی دقیق خانم شمالی هست که نظم رو توی مجموعه جاری کرده و به خاطر اخلاق و رفتار خوبش همه بچه ها خیلی دوستش دارن.

پروفایل شخصی

لیلا خطیری

لیلا خطیری

Proud Member

کارشناسی نساجی داره و سال هاست تجربه کاری تو زمینه های مدیریتی، تولید محتوا و کنترل پشتیبانی پروژه داره. توانایی و تخصص حاصل از تجربه بالا، اخلاق حرفه ای و دل مهربونش باعث شده یک نیروی کارآمد و قدرتمند برای تیم طراحی آنلاین باشه. خانم خطیری خیلی آروم و خوش اخلاقه و ساعت ها در سکوت مشغول کارش میشه و اونو به بهترین شکل انجام میده.

پروفایل شخصی

محدیث نوملی

Proud Member

کارشناسی مهندسی پزشکی داره اما خیلی با ذوق و سلیقست و ذهن خلاقی تو زمینه های هنری داره. هر کاری که باید با دست ساخته بشه و مربوط به هنرهای دستی بشه رو به بهترین شکل انجام میده و برای کارش خیلی وقت میزاره. خانم نوملی توی طراحی کاراکتر، هنرهای کاغذی و مدیریت شبکه های مجازی هم تجربه خوبی داره و همیشه میتونه به تیم کمک کنه.

پروفایل شخصی

آرزو سیفی

Photographer

آرزو سیفی سال ۱۳۶۲ در شهر شیراز متولد شد. تحصیلات تکمیلی دانشگاهیش رو در رشته طراحی لباس در شهر کرج به پایان رسوند اما به طور اتفاقی متوجه علاقه شدیدش به عکاسی شد و بعد از سال ها تلاش تخصصی بدون وقفه، تجربه های زیادی در زمینه عکاسی صنعتی کسب کرد. تخصص اصلیش عکاسی صنعتی و تبلیغاتیه و تجربه همکاری با شرکت های مطرح بزرگی رو در رزومه کاری خودش داره.

پروفایل شخصی

مهدی صمدی

مهدی صمدی

Art Director

شخصیتی خوب، صمیمی و دلچسب داره. تو کار خودش فوق العاده حرفه ای و همیشه در سطح استان و کشور حرفی برای گفتن داشته. یک نویسنده، کارگردان و بازیگر فوق العاده که تو همه زمینه های هنری دستی به آتیش داره و به تیم کمک های زیادی میکنه.

پروفایل شخصی

پورنیک کاوش

پورنیک کاوش

Art Director

پسر با استعدادیه و طبع هنری بالایی داره.کارگردان و بازیگر تئاتره و توی موسیقی هم دستی داره. چندین جشنواره بازیگری و تئاتر مقام آورده و در حال حاضر کارهای هنری مجموعه رو پیگیری می کنه و تو این زمینه ها به مجموعه مشاوره میده.

پروفایل شخصی

رضا پورتراب زاده

رضا پورتراب زاده

Art Director and Graphic Designer

شخصیتی هنری و همیشه فعال داره. شبانه روزی سرش تو کاره و هیچ وقت متوقف نمیشه. همیشه یک ایده و کار جدید تو آستینش داره و برای به نتیجه رسوندنش یک راه جالب و جدید رو میسازه. خیلی خلاق و با ذوق تو زمینه های هنری متفاوت به تیم کمک های زیادی میکنه.

پروفایل شخصی

آرسام صفری

آرسام صفری

Photographer

پسر آرومیه و همیشه سرش تو کار خودشه، اما همیشه نظرای متفاوت و خوبی داره و از فکر خلاق خودش به خوبی استفاده میکنه. چند سالی هست که عکاسی رو به صورت حرفه ای دنبال میکنه و چند مدرک معتبر عکاسی داره. عکاس خوش ذوق تیم غیر از کارهای همیشگیش کلی ایده های خلاقانه و نو داره که همیشه داره روشون کار میکنه.

پروفایل شخصی

زهرا خواجه

زهرا خواجه

Photographer

دانشجوی رشته عکاسیه و تو حرفه خودش یکی از برترین هاست. شخصیت خاصی داره و به خاطر اخلاق خوبش بین بچه های تیم خیلی محبوبه. خانم خواجه غیر از عکاسی تو زمینه های فرهنگی و هنری مختلفی فعالیت میکنه و همیشه تو اینجور کارها خیلی پرتلاشه. یه هنرمند عالی و با سابقه که همیشه به فرهنگ و هنر اهمیت میده و فوق العاده تاثیرگذاره.

پروفایل شخصی

پریسا یونسی راد

پریسا یونسی راد

Proud Member

کارشناس گرافیکه و تجربه کاری خوبی تو این زمینه داره. ذهن بازی داره و توی کار گروهی جزو اون دست آدماست که نظر هاش همیشه عمیق و مفهومیه و همیشه تاثیر گذاره. عکاسی هم از اون هنرهاست که خیلی بهش علاقه داره و همیشه دوست داره به تیم عکاسی کمک کنه، خانم یونسی مربی ورزشه، روحیه شادی داره و بچه های تیم ازش انرژی مثبت میگیرن.

پروفایل شخصی