اعضای تیم

مهدی خطیری - طراحی آنلاین

مهدی خطیری

CEO and Co-Founder

کارشناس نرم افزار کامپیوتره با بیش از ده سال سابقه برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت. در زمینه برنامه ریزی، تهیه طرح اجرایی و برنامه نویسی سیستم های مدیریتی محتوای وب سایت ها متخصصه، به کارش علاقمنده و براش وقت زیادی میذاره. یه مشاور اینترنتی به تمام معناست و توی کارش خبره اس.

پروفایل شخصی
اشکان آل هاشم

اشکان آل هاشم

Co-Founder and Head of Graphic Department

کارشناس نرم افزار کامپیوتره اما حدود هشت ساله که به صورت تجربی گرافیک کامپیوتری کار میکنه. علاقه زیادی به طراحی گرافیک و رابط کاربری وب سایت و نرم افزار داره و بیشتر توی این زمینه فعالیت می کنه. این روزا در کنار مدیریت روی کارهای چاپی و هدایای تبلیغاتی ، مدیریت هنری پروژه ها رو هم بر عهده داره و روی اکثر پروژه ها نظارت مستقیم داره.

پروفایل شخصی
حمید مسعودی - طراحی آنلاین

حمید مسعودی

Head of Motion Graphic Department

یک نیروی متخصص و کارآمد در زمینه وب و اینترنت و کامپیوتره. جدای بر اینکه نمیشه از طراحی های ارزشمندش تو زمینه گرافیک چاپ و موشن گرافیک گذشت ، روی اطلاعات تخصصیش در زمینه شبکه میشه حساب ویژه ای باز کرد. یه جورایی میشه گفت آچار فرانسه تیم تو زمینه های کامپیوتر و شبکه و اینترنته.

پروفایل شخصی
احمدرضا نامنی - طراحی آنلاین

احمدرضا نامنی

Head of Front-end Development

تخصصش برنامه نویسی وبسایته و از همه بیشتر به طراحی تعاملی علاقه داره. بیشترین زمانش رو صرف بررسی و الهام برداشتن تکنولوژی های مدرن از بهترین وب سایت های روز دنیا میکنه. چهار ساله که در زمینه طراحی و برنامه نویسی مشغول به کاره و زحمت اضافه کردن تکنوژی های روز دنیا به وب سایت های مشتریانمون رو بر عهده داره.

پروفایل شخصی
امیرحسین یاوری

امیرحسین یاوری

Graphic Designer and Photographer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و و بیش از ۱۰ سال سابقه کار آزاد طراحی گرافیک داره. عکاسی مدلینگ و صنعتی جزو علایق اصلیشه و به صورت حرفه ای این کار رو انجام میده. سابقه همکاری با چندین مجموعه بزرگ رو توی رزومه اش داره و برنامه های خوبی برای آینده داره. در حال حاضر بطور جدی مشغول چند تا پروژه طولانی مدت مولتی مدیای خیلی دوست داشتنی هستش.

پروفایل شخصی
حوریه سلاق

حوریه سلاق

Wordpress Developer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه زیادی به طراحی سایت داره. این علاقه رو از سال های اول دانشگاه در خودش کشف کرده و از همون سال ها آموزش این مهارت رو شروع کرده. تو زمینه طراحی سایت های استاتیک و داینامیک بسیار با استعداد و خلاق هست و این روزها با پشتکار زیادی زحمت اجرای سایت ها رو میکشه. خیلی خوش اخلاقه و بیشتر وقتش رو وقف مجموعه میکنه.

پروفایل شخصی
مجید اصغریان

مجید اصغریان

Laravel Developer and Wordpress Developer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه زیادی به طراحی وب سایت داره. یکی از فعال ترین اعضای تیم اجرای وب سایتمونه و جزو با اخلاق ترین بچه های تیم به حساب میاد که اکثر اوقات هم خیلی آروم و بی سر و صداست. همیشه هندزفری تو گوششه و توی سکوت کامل کارش رو انجام میده و ثابت کرده که تو کارش حرفه ایه. چند سالیه بطور جدی پای لاراول نشسته و بیخیالش هم نمیشه .

پروفایل شخصی
امیرحسن فتحی

امیرحسن فتحی

Art Consultant and Graphic Designer

کارشناس گرافیکه و بیش از ۱۰ سال سابقه کار آزاد داره. ذهن خلاقی داره و ایده پرداز خیلی خوبیه. همیشه طرح هاش عمیق و مفهومیه و خلاقیت پایه اصلیشونه. غیر از اینکه قدرت اجرایی بالایی داره، تعامل با بچه ها رو هم خیلی خوب بلده. همین باعث شده تو بحث ها و طوفان فکری ها بتونه ایده ها و نظرات خوب و سازنده ای داشته باشه و همیشه به تیم کمک کنه.

پروفایل شخصی
مسعود کابلی

مسعود کابلی

Content Engineer and Graphic Designer

کارشناس کامپیوتره و دستی به طراحی هم داره. فیلمسازی و فیلم برداری از علایق اصلیشه و تجربه های موفق خوبی رو تو این زمینه داشته. کار صفحه آرایی مجله و ویژه نامه هم انجام میده. از اونجایی که ذهن خلاق و ارتباطات خوبی داره ، این روزها ایده پردازی و مدیریت چند پروژه داخلی رو برعهده داره، همچنین نمیشه از تواناییش تو نویسندگی و تولید محتوا چشم پوشی کرد.

پروفایل شخصی

آرزو سیفی

Photographer

آرزو سیفی سال ۱۳۶۲ در شهر زیبای شیراز متولد شد. تحصیلات تکمیلی دانشگاهیش رو در رشته طراحی لباس در شهر کرج با پایان رسوند اما به طور اتفاقی متوجه علاقه شدید خودش به عکاسی شد و بعد از سال ها تلاش تخصصی بدون وقفه، تجربه های زیادی در زمینه عکاسی صنعتی کسب کرد. تخصص اصلیش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی هست و تجربه همکاری با شرکت های مطرح بزرگی رو در رزومه کاری خودش داره.

پروفایل شخصی
امیرحسین فتحی

امیرحسین فتحی

Graphic Designer

کارشناس گرافیکه و بیش از ۱۰ سال سابقه کار آزاد داره. نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور رو تدریس می کنه و تا به امروز مقام های کشوری زیادی رو تو مسابقات طراحی بدست آورده. عاشق کارشه و برای کارش زیاد انرژی میذاره. خیلی برای مجموعمون زحمت کشیده و واسه همین حسابی قدرش رو میدونیم.

پروفایل شخصی
صابر گرگیج

صابر گرگیج

Graphic Designer

کارشناس نرم افزاره کامپیوتره و سابقه ۱۰ سال کار آزاد تو زمینه طراحی گرافیک داره. صابر پسر آروم و با اخلاقیه و همیشه با طراحی های خوبش همه تیم رو ذوق زده میکنه. عکاسی یکی از علایقش به حساب میاد. صابر نشون داده که همیشه میتونه عکس رو خیلی خوب بفهمه، هم به تیم عکاسی کمک میکنه و هم از عکس ها بهترین استفاده رو تو کارهاش میبره.

پروفایل شخصی
آناهید شمالی

آناهید شمالی

COO

کارشناسی ارشد کشاورزی داره اما ۱۰ سال سابقه مدیریتی داره و خیلی خوب کارشو بلده. پتانسیل های متفاوتی داره مثل طراحی کاراکتر و لباس که همیشه به صورت تجربی دنبالش بوده و تو این زمینه ها هم به تیم کمک زیادی میکنه. نظارت و برنامه ریزی دقیق خانم شمالی هست که نظم رو توی مجموعه جاری کرده و به خاطر اخلاق و رفتار خوبش همه بچه ها خیلی دوستش دارن.

پروفایل شخصی
محمود جوادی

محمود جوادی

Illustration

کارشناس ارتباط تصویریه و از هنرمندای خلاق و خوش ذوق کشورمونه که از سنین پایین کودکی علاقه شدیدش به نقاشی باعث کشف استعدادش میشه. نقاشی دیجیتال و گرافیک دیزاین رو به طور حرفه ای از سال ها پیش شروع کرده و به عنوان طراح استوری بورد، طراح کاراکتر و طراح کانسپت نمونه کارهای زیادی رو به انجام رسونده.

پروفایل شخصی
علی پاک نهاد

علی پاک نهاد

Illustration

علیرضا باقری

علیرضا باقری

Illustration

محدیث نوملی

محدیث نوملی

Proud Member

کارشناسی مهندسی پزشکی داره اما خیلی با ذوق و سلیقست و ذهن خلاقی تو زمینه های هنری داره. هر کاری که باید با دست ساخته بشه و مربوط به هنرهای دستی بشه رو به بهترین شکل انجام میده و برای کارش خیلی وقت میزاره. خانم نوملی توی طراحی کاراکتر، هنرهای کاغذی و مدیریت شبکه های مجازی هم تجربه خوبی داره و همیشه میتونه به تیم کمک کنه.

پروفایل شخصی

هادی گل

3D and PicEnd Studio

میلاد مطهری

میلاد مطهری

3D and PicEnd Studio

لیلا خطیری

لیلا خطیری

Proud Member

کارشناسی نساجی داره و سال هاست تجربه کاری تو زمینه های مدیریتی، تولید محتوا و کنترل پشتیبانی پروژه داره. توانایی و تخصص حاصل از تجربه بالا، اخلاق حرفه ای و دل مهربونش باعث شده یک نیروی کارآمد و قدرتمند برای تیم طراحی آنلاین باشه. خانم خطیری خیلی آروم و خوش اخلاقه و ساعت ها در سکوت مشغول کارش میشه و اونو به بهترین شکل انجام میده.

پروفایل شخصی
آرش غریب

آرش غریب

Android Developer

کارشناس نرم افزار کامپیوتره و علاقه شدیدی به شبکه و امنیت داره. بیشتر وقتشم صرف این کار کرده و حسابی متخصص شده. اطلاعات بالایی در زمینه ابزار و تکنولوژی های روز داره و به صورت پاره وقت روی پروژه های شبکه و امنیت مشتریان کار میکنه.

پروفایل شخصی
بهزاد شهرازی

بهزاد شهرازی

Back End Developer

هاشم مقدری

هاشم مقدری

Laravel Developer

مهران بهادر

مهران بهادر

Software Engineer

سعید سپهری

سعید سپهری

Android Developer and Back End Developer

شخصیت دوست داشتنی این مرد همیشه برای بچه های تیم اثبات شدست و خیلی خیلی دوسش دارن. آرومه و کار خودش و همیشه به بهترین شکل انجام میده. آقای سپهری یه برنامه نویس خوب و خلاق تو تولید کدهای به روز و کاربردیه. تو کار گروهی برنامه نویس های تیم همیشه گره گشا بوده و برای هر مشکلی که پیش میاد یک راه حل خوب رو میکنه تا کار به بهترین شکل پیش بره.

پروفایل شخصی
مهدی صمدی

مهدی صمدی

Art Director

شخصیتی خوب، صمیمی و دلچسب داره. تو کار خودش فوق العاده حرفه ای و همیشه در سطح استان و کشور حرفی برای گفتن داشته. یک نویسنده، کارگردان و بازیگر فوق العاده که تو همه زمینه های هنری دستی به آتیش داره و به تیم کمک های زیادی میکنه.

پروفایل شخصی
پورنیک کاوش

پورنیک کاوش

Art Director

پسر با استعدادیه و طبع هنری بالایی داره.کارگردان و بازیگر تئاتره و توی موسیقی هم دستی داره. چندین جشنواره بازیگری و تئاتر مقام آورده و در حال حاضر کارهای هنری مجموعه رو پیگیری می کنه و تو این زمینه ها به مجموعه مشاوره میده.

پروفایل شخصی
رضا پورتراب زاده

رضا پورتراب زاده

Art Director and Graphic Designer

شخصیتی هنری و همیشه فعال داره. شبانه روزی سرش تو کاره و هیچ وقت متوقف نمیشه. همیشه یک ایده و کار جدید تو آستینش داره و برای به نتیجه رسوندنش یک راه جالب و جدید رو میسازه. خیلی خلاق و با ذوق تو زمینه های هنری متفاوت به تیم کمک های زیادی میکنه.

پروفایل شخصی
یگانه حجی آبادی

یگانه حجی آبادی

Fashion Designer

زهرا خواجه

زهرا خواجه

Photographer

دانشجوی رشته عکاسیه و تو حرفه خودش یکی از برترین هاست. شخصیت خاصی داره و به خاطر اخلاق خوبش بین بچه های تیم خیلی محبوبه. خانم خواجه غیر از عکاسی تو زمینه های فرهنگی و هنری مختلفی فعالیت میکنه و همیشه تو اینجور کارها خیلی پرتلاشه. یه هنرمند عالی و با سابقه که همیشه به فرهنگ و هنر اهمیت میده و فوق العاده تاثیرگذاره.

پروفایل شخصی
پریسا یونسی راد

پریسا یونسی راد

Proud Member

کارشناس گرافیکه و تجربه کاری خوبی تو این زمینه داره. ذهن بازی داره و توی کار گروهی جزو اون دست آدماست که نظر هاش همیشه عمیق و مفهومیه و همیشه تاثیر گذاره. عکاسی هم از اون هنرهاست که خیلی بهش علاقه داره و همیشه دوست داره به تیم عکاسی کمک کنه، خانم یونسی مربی ورزشه، روحیه شادی داره و بچه های تیم ازش انرژی مثبت میگیرن.

پروفایل شخصی
آرسام صفری

آرسام صفری

Photographer

پسر آرومیه و همیشه سرش تو کار خودشه، اما همیشه نظرای متفاوت و خوبی داره و از فکر خلاق خودش به خوبی استفاده میکنه. چند سالی هست که عکاسی رو به صورت حرفه ای دنبال میکنه و چند مدرک معتبر عکاسی داره. عکاس خوش ذوق تیم غیر از کارهای همیشگیش کلی ایده های خلاقانه و نو داره که همیشه داره روشون کار میکنه.

پروفایل شخصی
ندا رجبلو

ندا رجبلو

Copywriter

کارشناسی مدیریت جهانگردی داره و کلی اطلاعات ریز و درشت تو زمینه تحصیلیش داره. خیلی آرومه و همیشه سرش تو کار خودشه. خیلی باهوشه و همیشه با بچه های تیم خیلی گرم و صمیمی برخورد میکنه. همیشه دنبال یادگیری بیشتره و برای درست انجام شدن کارها تلاش میکنه.

پروفایل شخصی
الهام رجبلو

الهام رجبلو

Copywriter