درباره ما

               طراحی آنلاین

داستان شکل گیری ما

سالها پیش که تجارت الکترونیک هنوز به شکل امروزی جا نیفتاده بود و قابل اعتماد نبود، تعدادی جوان گرافیست هم دانشگاهی تصمیم گرفتیم که نمونه کارهامونو توی یه وبلاگ اینترنتی قرار بدیم.

بعد از انجام دادن هماهنگی های اولیه دست به کار شدیم و وبلاگی رو به اسم اسپانتا گرافیک افتتاح کردیم. آروم آروم تعداد بازدیدکننده های وبلاگمون زیاد شد و بازدید کننده ها از نمونه کارهامون استقبال بیشتری کردن.

حس عجیب و خوبی بود بدون اینکه بازدیدکننده های وبلاگمون بدونن کجا هستیم و کی هستیم ، به خاطر ارتباط مستقیم و آنلاینمون ، بهمون اعتماد میکردن. نمونه کارهامونو میدیدن، مشاوره آنلاین میگرفتن ، و دقیقا توی سال هایی که خبری از وایبر و لاین و تلگرام نبود از طریق ایمیل سفارششون رو ثبت میکردن، امور مالی رو از طریق خود پرداز کارت به کارت میکردن و ما هم از طریق ایمیل براشون طرح ها رو ارسال میکردیم. طرح ها رو میدیدن و در موردش نظر میدادن و بعد از تایید براشون چاپ میکردیم و میفرستادیم دم در خونشون تو شهر خودشون.

خلاصه بدون هیچ تبلیغی ، مشتریامون لطف می کردن و پیش دوستاشون ازمون تعریف می کردن و همین موضوع باعث اضافه شدن تعداد مشتریامون میشد.

جدید بودن نوع خدماتمون در کنار استقبال مردم ، باعث شد حجم کاریمون زیادتر شه و به فکر گسترش تیم بیفتیم. چند گرافسیت به تیممون اضافه کردیم اما مشکلاتی که محدودیت وبلاگ سر راهمون قرار میداد، باعث چند ضربه شدید به تیم و روند اجرایی شد.

تا اونجایی که با یک تیم برنامه نویسی و طراحی سایت قوی و خلاق اشنا شدیم. بعد از گذشت چندین ماه و مذاکره های طولانی ، تیم هامون رو با هم ادغام کردیم و “مجموعه طراحی آنلاین” حاصل این ادغام بود.

این روزها خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی به خدمات گرافیک این تیم اضافه شده و با وجود اومدن تلگرام و نرم افزارهای ارتباطی اجتماعی، روز به روز در حال پیشرفته.

با این حال ، بعد از کلی برنامه ریزی و هدف گزاری، موفق به تولید طرحی شدیم که از طریق اون بتونیم کاملا آنلاین مشتریانمون رو پشتیبانی کنیم، سفارشاتشون رو ثبت کنیم. آنلاین فاکتور ارسال کنیم و خدمات طراحی و پشتیبانی رو به صورت آنلاین در قالب “پلتفرم مدیریتی تام” به اجرا در بیاریم.

با امید به خدا هر روز در حال گسترش این پلتفرم هستیم و برنامه های خیلی زیادی توی ذهنمون داریم . در ادامه میتونید با اعضای تیم آشنا بشید.

مهدی خطیری - طراحی آنلاین

مهدی خطیری

CEO and Co-Founder

کارشناس نرم افزار کامپیوتره با بیش از ده سال سابقه برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت. در زمینه برنامه ریزی، تهیه طرح اجرایی و برنامه نویسی سیستم های مدیریتی محتوای وب سایت ها متخصصه، به کارش علاقمنده و براش وقت زیادی میذاره. یه مشاور اینترنتی به تمام معناست و توی کارش خبره اس.

پروفایل شخصی

اشکان آل هاشم

اشکان آل هاشم

Co-Founder and Head of Graphic Department

کارشناس نرم افزار کامپیوتره اما حدود هشت ساله که به صورت تجربی گرافیک کامپیوتری کار میکنه. علاقه زیادی به طراحی گرافیک و رابط کاربری وب سایت و نرم افزار داره و بیشتر توی این زمینه فعالیت می کنه. این روزا در کنار مدیریت روی کارهای چاپی و هدایای تبلیغاتی ، مدیریت هنری پروژه ها رو هم بر عهده داره و روی اکثر پروژه ها نظارت مستقیم داره.

پروفایل شخصی

حمید مسعودی - طراحی آنلاین

حمید مسعودی

Head of Motion Graphic Department

یک نیروی متخصص و کارآمد در زمینه وب و اینترنت و کامپیوتره. جدای بر اینکه نمیشه از طراحی های ارزشمندش تو زمینه گرافیک چاپ و موشن گرافیک گذشت ، روی اطلاعات تخصصیش در زمینه شبکه میشه حساب ویژه ای باز کرد. یه جورایی میشه گفت آچار فرانسه تیم تو زمینه های کامپیوتر و شبکه و اینترنته.

پروفایل شخصی

احمدرضا نامنی - طراحی آنلاین

احمدرضا نامنی

Head of Front-end Development

تخصصش برنامه نویسی وبسایته و از همه بیشتر به طراحی تعاملی علاقه داره. بیشترین زمانش رو صرف بررسی و الهام برداشتن تکنولوژی های مدرن از بهترین وب سایت های روز دنیا میکنه. ۶ ساله که در زمینه طراحی و برنامه نویسی مشغول به کاره و زحمت اضافه کردن تکنوژی های روز دنیا به وب سایت های مشتریانمون رو بر عهده داره.

پروفایل شخصی