شرایط و قوانین

استفاده شما از وب سایت طراحی آنلاین به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. 

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “طراحی آنلاین” محفوظ بوده که محتمل است بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، نسبت به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه اقدام کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

١ – هر گونه سوء استفاده از مطالب موجود در سایت، پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت طراحی آنلاین” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ – نمونه کارهای موجود در “سایت طراحی آنلاین” توسط طراحان این مجموعه طراحی و تولید و با اطلاع طراح آن در سایت منتشر شده است.

٣ – کاربران می بایست هنگام ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مجموعه طراحی آنلاین هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۴ – شما به مجموعه طراحی آنلاین اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت طراحی آنلاین” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت طراحی آنلاین” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵ – “سایت طراحی آنلاین” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل این مجموعه نباشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت طراحی آنلاین” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از مجموعه اداره شده، لذا این مجموعه نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت طراحی آنلاین” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۶ – “سایت طراحی آنلاین” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت طراحی آنلاین” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ – “سایت طراحی آنلاین” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت طراحی آنلاین” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

٨ – طبق عرف بین‌المللی، طراح حق دارد در گوشه‌ای از طرح (از پوستر گرفته تا طرح وبسایت) امضای کوچکی از شخصیت حقیقی یا حقوقی خود به جا بگذارد. بسیاری از طراحان از همین طریق به دیگران معرفی می‌شوند و این مساله معمولا به نفع طراح است.منطقا او از منافع خود می گذرد و می تواند توقع داشته باشد شما هم کمی از منافع خودتان بگذرید. بنابراین در صورتی که تمایل دارید آن امضا به هر دلیلی حذف شود، اولا در همان ابتدای پروژه این درخواست را مطرح کنید، دوما بابت حذف آن مشمول پرداخت مبلغی توافقی به عنوان «سلب حق کپی رایت» خواهید شد. 

۹ – در صورتی که طرح های پیشنهادی اولیه، قبل از تایید نهایی از سوی مشتری در یک طرح گرافیکی مورد استفاده قرار گیرد، به منزله تایید نهایی و بسته شدن پروژه تلقی خواهد شد و از آن پس هرگونه تغییرات روی آن، مشمول پرداخت هزینه مجزا میباشد.

10 – “مجموعه طراحی آنلاین” این حق را برای خود محفوظ می دارد که حق نشر خود را در خدمات مختلفی که به مشتریان ارائه می دهد حفظ کند. مشاهده قوانین حق نشر (Copyright)

11 – ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت طراحی آنلاین” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت شما، توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

12 - این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت مجموعه طراحی آنلاین” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

 

قوانین مربوط به چاپ :

1. مجاز بودن سفارشات ارسالی طبق قوانين وزارت ارشاد اسلامی و قوانین حاکم در دولت جمهوری اسلامی ایران الزاميست.

2. سفارشاتي هستند که جهت ثبت آن نياز به ارائه مجوز می باشد که تعدادی از آنها به شرح زير است : آرم شرکت های دولتی - انواع برچسب های تمام لاتين - مواد دارويی - مواد شيميايی - انواع کارت ضمانت - برچسب های راهنمايی و رانندگی - برچسب مواد غذايی - تجهيزات پزشکی - مواد آرايشی و بهداشتی و ...

3. امکان ۱۵ الی ۲۰ درصد تیرگی در چاپ طبیعی بوده و جزو گارانتی چاپ محسوب نخواهد شد.

4. امکان تغییر رنگ در چاپ های فرم عمومی که با فاصله زمانی (حتی یک روز) تجدید چاپ میشوند کاملا طبیعی است و مشمول گارانتی چاپ نخواهد شد. (فرم های عمومی به اقتضای زمان، نوع رنگ های مصرفی، نوع کاغذ و بافت ، شیت بندی و ... ممکن است خروجی های متفاوتی داشته باشند.)

5. موارد قابل مرجوع و تجدید چاپ، مواردی هستند که به دلیل خرابی دستگاه یا نقص در کیفیت اتفاق افتاده باشد.  

 

قوانین مربوط به ارسال بسته :

- پرداخت هزینه ارسال با شخص سفارش دهنده میباشد.
- روش ارسال بسته به شهرهای کشور، به انتخاب کارفرما میتواند متغیر باشد.

شروط استرداد وجه در پروژه های طراحی :
الف-در شرایطی که سفارش طراحی به  هر دلیلی، در کمتر از ۱۲ ساعت توسط کارفرما لغو شود، مجموعه مجری موظف به استرداد تمام مبلغ پرداختی به ایشان خواهد بود.
ب- در شرایطی که بیش از ۱۲ ساعت و کمتر از ۲۴ ساعت از زمان سفارش طراحی گذشته باشد،  ایده پردازی یا اجرا توسط تیم طراحی آنلاین به انجام رسیده و به دلیل صرف زمان و تخصص، استرداد مبلغ با کسر ۵۰٪ مبلغ پرداختی مقدور خواهد بود.
ج- در شرایطی که بیش از ۲۴ ساعت از زمان ثبت سفارش گذشته باشد و کارفرما تصمیم به لغو پروژه گرفته باشد، تیم مجری به دلیل زمانی که صرف انجام ایده پردازی و طراحی شده، موظف به پرداخت هیچگونه خسارتی نخواهد بود و امکان استرداد مبلغ مقدور نیست.
د- از آنجایی که با استناد به قوانین مذکور، مجموعه ما موظف به اعمال تغییرات تا مرحله جلب رضایت مشتری میباشد، در شرایطی که کارفرما بصورت یکطرفه از ادامه روند تغییرات و دریافت اتودهای طرح صرفنظر کند، پروژه مختومه اعلام شده و مجموعه طراحی آنلاین موظف به پرداخت هیچگونه خسارتی نخواهد بود و امکان استرداد مبلغ مقدور نیست.
هـ - کارفرمایان محترم توجه داشته باشند که حین روال انجام پروژه ها، حتما در مدت زمان مقتضی، در خصوص اعلام نتیجه به تیم مجری اقدامات لازم را به انجام رسانده و نظرات خود را اعلام دارند. شایان ذکر است آن دسته از پروژه‌هایی که به هر دلیلی بیشتر از مدت ۲ ماه در وضعیت 《در انتظار تایید مشتری》 باقی بمانند، پایان یافته ترقی شده و به صورت اتوماتیک در وضعیت آرشیو شده قرار خواهند گرفت. بدیهیست در صورت رخ دادن این اتفاق، تمامی حق و حقوق مالی پروژه به نفع شرکت مجری محفوظ خواهد ماند و هیچ مبلغی با بهانه عدم پایان کار یا عدم دریافت فایل نهایی، به کارفرمای محترم مرجوع نخواهد شد.
ز - تیم طراحی آنلاین طبق تعهدی که در قبال جلب رضایت کارفرما در خصوص پروژه های طراحی دارد، خود را موظف میداند که تا آخرین مرحله تغییرات درخواستی کارفرمای گرامی تا حدود عرف مشخص جامعه، در مسیر رسیدن به نتیجه مورد پسند کارفرما پیش برود و نهایت تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایشان داشته باشد. چنانچه کارفرمای گرامی از همکاری در خصوص ارائه نظر و پیشنهاد امتناع ورزیده و هماهنگی دوسویه لازم جهت رسیدن به سلیقه و نقطه تفاهم مشترک را نداشته باشد و درخواست لغو پروژه را داشته باشد، تمامی حقوق مالی و معنوی طرح های ارائه شده برای مجموعه طراحی آنلاین محفوظ خواهد ماند و در خصوص عودت وجه به کارفرما هیچ تعهدی نخواهد داشت ؛ زیرا که در این شرایط لغو یکطرفه از سمت کارفرما شکل گرفته است.