طراحی سررسید

قیمت طراحی سررسید | طراحی سالنامه | قیمت طراحی سالنامه | طراحی سالنامه اختصاصی | سررسید اختصاصی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی سررسید چیه ؟

سررسید که همان تقویم هست به نوعی دفترچه چاپ شده با نام و نشان تجاری شرکت شماست که اطلاعات روز و ماه و سال رو شامل میشه و همچنین میتونه موضوعات گوناگونی رو پوشش بده و با توجه به رویداد های گوناگون تنظیم بشه.

چرا طراحی سررسید مهمه ؟

در طراحی سررسید نام تجاری شرکت بر روی جلد سررسید و یا در تمامی صفحات درج میشه و یک هدیه تبلیغاتی زیبا و پرکاربرد هست و در بین انواع سررسید ها، هر یک که طراحی برتر و حرفه ای تری داره از نظر مخاطب متمایز بوده و ابزار بازاریابی موثری هست و استفاده از مطالب مهم و مفید، جنس جلد سررسید، جنس برگ های سررسید، رنگ و ... در طراحی سررسید مهمه.

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 55 - میانگین: 4.7 از ۵