طراحی پاکت نامه

معرف تجارت شما در روابط رسمی برون سازمانی

طراحی پاکت نامه ملخی | طراحی پاکت نامه A5 | طراحی پاکت نامه A4 | طراحی پاکت نامه ملخی افقی | طراحی پاکت نامه A5 افقی | طراحی پاکت نامه A4 افقی | طراحی پاکت نامه ملخی عمودی | طراحی پاکت نامه A5 عمودی | طراحی پاکت نامه A4 عمودی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی پاکت نامه چیه ؟

پاکت هایی مزین به لوگو و رنگ سازمانی شما، که وظیفه انتقال دربسته مکاتبات و برگه های شما رو بر عهده دارند. این پاکت ها هم میتونن به فضاهایی برای درج آدرس پستی گیرنده و فرستنده مجهز بشن که نقش پاکت پستی رو برای تجارت شما ایفا کنن، هم میتونن به عنوان پاکت هایی شکیل، برای ارائه صورتحساب یا قرارداد به مشتریانتون ادای احترام کنن.

چرا طراحی پاکت نامه مهمه ؟

به جای این‌که نامه‌ی اداریتون رو توی یک پاکت سفید بی‌روح قرار بدین میتونین یک پاکت اختصاصی برای خودتون داشته باشین که طراحی شکیل و متناسب با ست اداری و لوگوی تجاریتون داشته باشه تا هم به نامه‌ی شما رسمیت ببخشه و هم محترمانه به مخاطب تقدیم بشه.

طراحی پاکت ملخی نرم افزار چهره crm
طراحی پاکت ملخی نرم افزار چهره crm طراحی پاکت ملخی نرم افزار چهره crm
طراحی پاکت شرکت ایما واران افرا
طراحی پاکت شرکت ایما واران افرا طراحی پاکت شرکت ایما واران افرا
طراحی پاکت نامه ملخی زاویه دارویی طب آریانا
طراحی پاکت نامه ملخی زاویه دارویی طب آریانا طراحی پاکت نامه ملخی زاویه دارویی طب آریانا
طراحی پاکت ملخی آراد شیمی
طراحی پاکت ملخی آراد شیمی طراحی پاکت ملخی آراد شیمی
طراحی پاکت ملخی کتاب سفر
طراحی پاکت ملخی کتاب سفر طراحی پاکت ملخی کتاب سفر
طراحی پاکت ملخی خدمات مهاجرتی یوسفی
طراحی پاکت ملخی خدمات مهاجرتی یوسفی طراحی پاکت ملخی خدمات مهاجرتی یوسفی
طراحی پاکت ملخی هپاد
طراحی پاکت ملخی هپاد طراحی پاکت ملخی هپاد
طراحی پاکت ملخی سلامت محور
طراحی پاکت ملخی سلامت محور طراحی پاکت ملخی سلامت محور
زمان اجرا :
  • ۲ تا ۵ روز کاری
190,000 تومان
ثبت سفارش
زمان اجرا :
  • ۲ تا ۵ روز کاری
180,000 تومان
ثبت سفارش
زمان اجرا :
  • ۲ تا ۵ روز کاری
190,000 تومان
ثبت سفارش
زمان اجرا :
  • ۳ تا ۵ روز کاری
455,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

پاکت نامه پستی استانداردهایی که اداره پست گذاشته رو رعایت میکنه. یعنی اینکه میتونید از پاکتتون به عنوان پاکت استاندارد اداره پست هم استفاده کنید. استانداردها شامل موقعیت قرارگیری گیرنده و فرستنده، جای درج کد پستی و تناسبات جایگیریشون هستن.

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 65 - میانگین: 4.7 از ۵