طراحی فولدر

قیمت طراحی فولدر | طراحی فولدر اختصاصی | سفارش طراحی فولدر A4 | قیمت طراحی فولدر A4

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی فولدر چیه ؟

فولدر نوعی ابزار تبلیغیه که کاربردی مثل پوشه داره و برای نگهداری و یا حمل ابزارهای تبلیغاتی شرکت مانند بروشور و کاتالوگ و سی دی ... مورد استفاده قرار می گیره یعنی فولدر می تونه نمادی از شرکت و کسب و کار باشه.

چرا طراحی فولدر مهمه ؟

با طراحی فولدر اختصاصی، نام تجاری شرکت شما به دیگران شناسانده میشه و زمانی که برای تحویل دادن مدارک و یا اسناد خود آنها را درون  فولدر تبلیغی  قرار میدین، قابلیت و امکانات مجموعه کاری تون و همینطور ظاهر مناسب و آراسته  رو در معرض دید همکاران و مشتریان قرار میدین.

طراحی فولدر چسبی 1
طراحی فولدر چسبی 1 طراحی فولدر چسبی 1
طراحی فولدر چسبی 2
طراحی فولدر چسبی 2 طراحی فولدر چسبی 2
طراحی فولدر چسبی 3
طراحی فولدر چسبی 3 طراحی فولدر چسبی 3
طراحی فولدر چسبی 4
طراحی فولدر چسبی 4 طراحی فولدر چسبی 4
طراحی فولدر قفلی 2
طراحی فولدر قفلی 2 طراحی فولدر قفلی 2
طراحی فولدر قفلی 1
طراحی فولدر قفلی 1 طراحی فولدر قفلی 1
طراحی فولدر مولیبدن
طراحی فولدر مولیبدن طراحی فولدر مولیبدن
طراحی فولدر آزمایشگاه الماس ۱
طراحی فولدر آزمایشگاه الماس ۱ طراحی فولدر آزمایشگاه الماس ۱
زمان اجرا :
  • ۲ تا ۴ روز کاری
350,000 تومان
ثبت سفارش
زمان اجرا :
  • ۳ تا ۶ روز کاری
1,750,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 51 - میانگین: 4.7 از ۵