ضمن تبریک سال نو، ما در ایام تعطیلات قرنطینه آنلاین هستیم، سفارش میپذیریم و پشتیبانی خدمات رو ارائه میدیم.

طراحی فونت

طراحی قلم | طراحی قلم نوشتاری | قیمت طراحی فونت | سفارش طراحی قلم | طراحی قلم کامل | طراحی فونت پک

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

طراحی فونت چیه ؟

طراحی فونت در زبان فارسی، شامل طراحی اختصاصی 32 کاراکتر حرف در کنار اعداد و کاراکترهای وابسته میشه. به شکلی که همه کاراکترها از یک فرم نمایشی، انحنا و تناسب یکسان برخوردار هستن. تفاوت بزرگی که طراحی فونت با طراحی لوگوتایپ یا تایپوگرافی داره، اینه که طراحی فونت شامل همه حروف میشه و در نهایت با فرمت فایل فونت سیستمی تحویل داده میشه و قابل نصب روی هر کامپیوتر و سیستم عامل، قایل استفاده برای کاربران عمومی هست. نکته مهم اینجاست که کپی رایت فونت های طراحی شده اختصاصی برای مجموعه سفارش دهنده اس و هیچوقت به صورت رایگان در اینترنت منتشر نمیشه.

چرا طراحی فونت مهمه ؟

مجموعه های بزرگ خوب میدونن که برای نمود هرچه بهتر و اختصاصی کسب و کارشون نیاز به این دارن که تولید کننده باشن،‌ نه کپی کننده. به همین دلیل وقتی اهمیت طراحی فونت رو متوجه میشن، به سمت طراحی فونت اختصاصی رو میارن و بعد از اون، فونت اختصاصیشون رو توی همه تبلیغات محیطی، آیتم های چاپی، وب سایت ها و اپلیکیشن ها مورد استفاده قرار میدن. بیننده ها هم به خوبی فرق بزرگ بین شرکت هایی که از فونت های رایگان و دم دستی استفاده میکنن، با شرکت هایی که فونت اختصاصی دارن رو حس میکنن.

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 48 - میانگین: 4.7 از ۵