طراحی کارت تبریک

قیمت طراحی کارت تبریک | هزینه طراحی کارت تبریک | کارت دعوت | کارت دعوت به مراسم | طراحی کارت اختصاصی | کارت تبریک ویژه

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی کارت تبریک چیه ؟

کارت های تبریک معمولا شامل عکس و متن متناسب با موضوع تبریک هستند که به عنوان ابزار دوستی مورد استفاده قرار میگیرن. کارت تبریک ها معمولا با مناسبت های خاصی مثل سال نو، تولد، عروسی ، سالگرد ازدواج، سالگرد افتتاح و … مورد استفاده قرار میگیرن. کارت های دعوت به مراسم خاصی مثل افتتاحیه، ضیافت شام و افطار و … هم جایگاه ویژه ای دارن که صاحبان تجارت های حرفه ای قدر تاثیرش روی مخاطب رو به خوبی درک میکنن.

چرا طراحی کارت تبریک مهمه ؟

خیلی از ماها تصور می کنیم که با ورود دنیای دیجیتال و امکان ارائه یک متن زیبا از طریق موبایل، دیگه نیازی به کارت تبریک وجود نداره. این در حالیه که هنوز هم هدیه دادن یکی از سنت های ما ایرانیان محسوب می‌شه و در کنار اون ، دادن کارت تبریک چاپ شده مزین به نام دریافت کننده ، این سنت رو تکمیل می‌کنه. تصور کنید دریافت یک کارت تبریک چاپ شده و زیبا همراه با اسم شما دقیقا توی روز تولدتون، از فروشگاه مورد علاقتون میتونه چه یادگاری خوبی براتون باشه…

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 72 - میانگین: 4.7 از ۵