طراحی اینفوگرافیک

طراحی اطلاع نگاشت | سفارش طراحی اینفوگرافیک | قیمت اینفوگرافیک | تعرفه طراحی اینفوگرافیک

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی اینفوگرافیک چیه ؟

در تعریف عمومی، به نمایش داده ها با استفاده از نمودار و اشکال مرتبط در قالب یک تصویر، اینفوگرافیک یا اطلاع نگاشت گفته میشه. استفاده از اینفوگرافیک باعث میشه که بیننده با نگاه کوچکی به طرح نهایی، حجم وسیعی از اطلاعات رو به شکل بصری دریافت کنه. داده هایی که ممکن هست شامل چندین صفحه نوشتاری طولانی از مقالات بلند بالا باشند. اینفوگرافیک میتونه کاربردهای مختلفی داشته باشه. از موارد کاربرد اینفوگرافیک میشه به این زمینه ها اشاره داشت: آموزش، ارائه، گزارش نویسی، تبلیغات، فرهنگسازی، رزومه نویسی، اطلاع رسانی و …

چرا طراحی اینفوگرافیک مهمه ؟

از اونجایی که انتقال اطلاعات متنی و نوشتاری ممکنه از صبر و حوصله بیننده یا مخاطب دور باشه، استفاده از اینفوگرافیک میتونه در رسیدن به هدف بسیار موثر باشه. یک طراحی اینفوگرافیک موثر و کارامد، که به دست متخصص این کار انجام بشه، میتونه شما رو خیلی زود به هدفتون نزدیک کنه. این هدف میتونه ارتقای سطح فرهنگی، کسب نمره بالا در ارائه مطلب، فروش بیشتر محصول نوین، استخدام در جایگاه شغلی مناسب و … باشه. پس این کار رو به متخصصش بسپرید.

طراحی اینفوگرافیک 6 نکته سفر
طراحی اینفوگرافیک 6 نکته سفر طراحی اینفوگرافیک 6 نکته سفر
طراحی اینفوگرافیک اهمیت افطاری
طراحی اینفوگرافیک اهمیت افطاری طراحی اینفوگرافیک اهمیت افطاری
طراحی اینفوگرافیک اهمیت شب های قدر
طراحی اینفوگرافیک اهمیت شب های قدر طراحی اینفوگرافیک اهمیت شب های قدر
طراحی اینفوگرافیک چرا یزد جهانی ؟
طراحی اینفوگرافیک چرا یزد جهانی ؟ طراحی اینفوگرافیک چرا یزد جهانی ؟
زمان اجرا :
  • 3 تا ۹ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

برآورد قیمت طراحی آیتم هایی که دارای تعرفه ثابت و مشخصی نیستند،  عموما بر اساس میزان پیچیدگی طراحی، المان های مورد نیاز، سطح ایده پردازی، تخصص و همچنین زمان مورد نیازی که صرف طراحی میشه برآورد میشه. 

ادامه مطلب

برای ارسال محتوای متنی و تصویری قابل استفاده در طراحی بروشور، کاتالوگ، اینفوگرافیک و سایر خدماتی که دارای محتوای گسترده و پراکنده هستند، پیشنهاد میشه محتوای مورد نیازتون رو در قالب یک فایل ورد شامل متن عنوان ها و محل جایگیری عکس ها یا وکتور ها رو آماده و ارسال بفرمایید که باهم بیشتر در مورد جزئیات و چیدمان صحبت و همفکری کنیم

ادامه مطلب

بله. بررسی فایل های ارسالی به منظور برآورد و تخمین تعرفه طراحی رایگان بوده و در کمتر از چند ساعت به انجام خواهد رسید. پس برای ثبت درخواست برآورد قیمت از هیچ فرصتی دریغ نکنید.

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 61 - میانگین: 4.6 از ۵