طراحی اینفوگرافیک

طراحی اطلاع نگاشت | سفارش طراحی اینفوگرافیک | قیمت اینفوگرافیک | تعرفه طراحی اینفوگرافیک

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

طراحی اینفوگرافیک چیه ؟

در تعریف عمومی، به نمایش داده ها با استفاده از نمودار و اشکال مرتبط در قالب یک تصویر، اینفوگرافیک یا اطلاع نگاشت گفته میشه. استفاده از اینفوگرافیک باعث میشه که بیننده با نگاه کوچکی به طرح نهایی، حجم وسیعی از اطلاعات رو به شکل بصری دریافت کنه. داده هایی که ممکن هست شامل چندین صفحه نوشتاری طولانی از مقالات بلند بالا باشند. اینفوگرافیک میتونه کاربردهای مختلفی داشته باشه. از موارد کاربرد اینفوگرافیک میشه به این زمینه ها اشاره داشت: آموزش، ارائه، گزارش نویسی، تبلیغات، فرهنگسازی، رزومه نویسی، اطلاع رسانی و …

چرا طراحی اینفوگرافیک مهمه ؟

از اونجایی که انتقال اطلاعات متنی و نوشتاری ممکنه از صبر و حوصله بیننده یا مخاطب دور باشه، استفاده از اینفوگرافیک میتونه در رسیدن به هدف بسیار موثر باشه. یک طراحی اینفوگرافیک موثر و کارامد، که به دست متخصص این کار انجام بشه، میتونه شما رو خیلی زود به هدفتون نزدیک کنه. این هدف میتونه ارتقای سطح فرهنگی، کسب نمره بالا در ارائه مطلب، فروش بیشتر محصول نوین، استخدام در جایگاه شغلی مناسب و … باشه. پس این کار رو به متخصصش بسپرید.

طراحی اینفوگرافیک اهمیت شب های قدر
طراحی اینفوگرافیک چرا یزد جهانی ؟
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.