طراحی دعوتنامه

قیمت طراحی دعوت نامه | سفارش طراحی دعوت نامه

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی دعوتنامه چیه ؟

دعوتنامه ها معمولا شامل عکس و متن متناسب با موضوعات مختلف هستند که به عنوان ابزار دعوت رسمی از اشخاص مورد استفاده قرار میگیرن. دعوت نامه ها برای دعوت افراد به شرکت در رویدادهای ویژه ، دعوت به مراسم خاصی مثل افتتاحیه، سالگرد، ضیافت شام ، افطار و … هم جایگاه ویژه ای دارن که صاحبان تجارت های حرفه ای قدر تاثیرش روی مخاطب رو به خوبی درک میکنن.

چرا طراحی دعوتنامه مهمه ؟

خیلی از ماها تصور می کنیم که با ورود دنیای دیجیتال و امکان ارائه یک متن زیبا از طریق موبایل، دیگه نیازی به کارت دعوت وجود نداره. این در حالیه که هنوز هم دعوت رسمی و محترمانه کتبی همراه با نام گیرنده، نمیتونه جاشو با چیزی عوض کنه. تصور کنید دریافت یک کارت دعوت چاپ شده و زیبا همراه با اسم شما برای شرکت در مراسم سالگرد افتتاحیه فروشگاه مورد علاقتون میتونه چه تاثیر خوبی براتون باشه…

طراحی دعوتنامه گروه آراد پنجره
طراحی دعوتنامه گروه آراد پنجره طراحی دعوتنامه گروه آراد پنجره
طراحی دعوتنامه ساربونا
طراحی دعوتنامه ساربونا طراحی دعوتنامه ساربونا
طراحی دعوتنامه همای هنر
طراحی دعوتنامه همای هنر طراحی دعوتنامه همای هنر
طراحی دعوتنامه ماه آرا
طراحی دعوتنامه ماه آرا طراحی دعوتنامه ماه آرا
زمان اجرا :
  • 1 تا ۴ روز کاری
240,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 66 - میانگین: 4.7 از ۵