طراحی لباس سازمانی

قیمت طراحی لباس سازمانی | هزینه طراحی لباس سازمانی | طراحی لباس رسمی | سفارش لباس

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی لباس سازمانی چیه ؟

طراحی مانتو و شلوار خانم ها، کت و شلوار آقایون و در کل هر نوع پوششی که پرسنل شما داشته باشن، می‌تونه به نوعی نشان دهنده شخصیت سازمانی شما باشه. ما می‌تونیم مانتو و شلوار ، مقنعه، کراوات زنانه ، شومیز و چادر رو برای کارکنان خانم مجموعه شما ؛ همچنین کت و شلوار، پیراهن، کفش و کراوات رو برای کارکنان آقای شاغل در مجموعه شما طراحی کنیم. به نوعی که علاوه بر سادگی و شیک بودن، مولفه های سازمانیتون از جمله رنگ سازمانی، لوگو و … در اون رعایت شده باشه و با سایر اجزای مجموعه شما همخونی داشته باشه.

چرا طراحی لباس سازمانی مهمه ؟

تصور کنید وارد یک رستوران شدید و قبل از هر سفارشی، پرسنل مرتب و آراسته ای رو میبینید که با لباس سازمانی یکپارچه ، ازتون استقبال میکنن. هرکدومشون پوشش درست و مناسبی با توجه به جایگاه شغلیشون دارن که رنگ سازمانی اون مجموعه توش رعایت شده. حس خوبی که از انضباط و همبستگی بین اعضا به ناخودآگاه شما منتقل میشه، موجب حس اعتماد میشه و منفعتش واسه رستوران اینه که شما بهشون اعتماد میکنید و خیلی راحت میتونید گرونترین غذای منو رو سفارش بدید. همین اتفاق میتونه برای همه کسب و کارها بیفته.

زمان اجرا :
  • ۱۰ تا ۱۵ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 45 - میانگین: 4.7 از ۵