طراحی پیکتوگرام

طراحی تابلو اتاق مدیریت | طراحی تابلو | طراحی مجموعه آیکن | قیمت طراحی پیکتوگرام

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی پیکتوگرام چیه ؟

پیکتوگرام، میتونه ساده‌ترین راه ارتباطی برای برقراری ارتباط تصویری بین تمام افراد یک جامعه، با هر سطح سواد و فرهنگ و حتی زبان یا نژاد باشه. استفاده از پیکتوگرام یا تصاویر راهنما ، بیشتر برای راهنمایی افراد، به‌ویژه در مکان های چند ملیتی مثل هتل‌ها و رستوران ها رواج داره.

چرا طراحی پیکتوگرام مهمه ؟

برای گسترش بازه خدمات رسانی به مشتریان مختلف، باید با زبونی که برای اونها قابل درک باشه، صحبت کرد. میشه گفت که پیکتوگرام‌ها یک زبان جهانی هستن و برای کودکان، بزرگسالان، سالمندان و معلولان نشانه‌های مشخصی هستند که اونها رو به‌ راحتی به مقصد موردنظر سوق می‌ده.

طراحی پیکتوگرام - ۲
طراحی پیکتوگرام - ۲ طراحی پیکتوگرام - ۲
طراحی پیکتوگرام - ۳
طراحی پیکتوگرام - ۳ طراحی پیکتوگرام - ۳
طراحی پیکتوگرام - ۴
طراحی پیکتوگرام - ۴ طراحی پیکتوگرام - ۴
طراحی پیکتوگرام - ۶
طراحی پیکتوگرام - ۶ طراحی پیکتوگرام - ۶
3,750,000 تومان
ثبت سفارش
زمان اجرا :
  • ۳ تا ۶ روز کاری
450,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 57 - میانگین: 4.8 از ۵