طراحی پست تلگرام

قیمت طراحی پست تلگرام | سفارش طراحی تبلیغات تلگرام | قیمت پست تلگرام

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی پست تلگرام چیه ؟

هممون شاهد این موضوع هستیم که با افزایش و آسانی دسترسی به اینترنت، تمام افراد ازش استفاده میکنن. یکی از ابزارها برای استفاده عموم افراد که محبوبیت زیادی هم داره، تلگرام هست و تعداد کاربران خیلی زیادی داره و به همین دلیل، به منبعی برای تبلیغات کسب و کارها تبدیل شده. توصیه ما به شما اینه که با طراحی پست تلگرام، به رشد مخاطبان و بازدیدکنندگانتون کمک کنید و تا حد چشمگیری کسب و کارتون رو رونق بدین.

چرا طراحی پست تلگرام مهمه ؟

اگه تمایل دارین که یک کانال حرفه ای در تلگرام داشته باشین و به این شیوه، مخاطبان زیادی رو جذب کنین و بتونین فعالیت بهینه ارائه بدین، فراموش نکنین که نیاز دارین از طراحی پست تلگرام به صورت حرفه ای و جذاب استفاده کنین تا با جذابیت و زیبا سازی ظاهری پست هاتون، بتونین افراد بیشتری رو به سمت خودتون جذب کنین و فروشتون هر روز بیشتر بشه، برای این کار میتونید روی تخصص طراحان تیم ما حساب کنید.
طراحی پست تلگرام همایش زبان انگلیسی سید میلاد قریشی
طراحی پست تلگرام همایش زبان انگلیسی سید میلاد قریشی طراحی پست تلگرام همایش زبان انگلیسی سید میلاد قریشی
طراحی پست تلگرام کلینیک دندانپزشکی ونک
طراحی پست تلگرام کلینیک دندانپزشکی ونک طراحی پست تلگرام کلینیک دندانپزشکی ونک
طراحی پست تلگرام دکتر الهام رمضانی
طراحی پست تلگرام دکتر الهام رمضانی طراحی پست تلگرام دکتر الهام رمضانی
طراحی پست تلگرام رستوران کته باکس
طراحی پست تلگرام رستوران کته باکس طراحی پست تلگرام رستوران کته باکس
طراحی پست تلگرام وبسایت تم فولدر
طراحی پست تلگرام وبسایت تم فولدر طراحی پست تلگرام وبسایت تم فولدر
طراحی پست تلگرام فروشگاه کفش خانوم خانوما
طراحی پست تلگرام فروشگاه کفش خانوم خانوما طراحی پست تلگرام فروشگاه کفش خانوم خانوما
طراحی پست تلگرام شیرینی کندو
طراحی پست تلگرام شیرینی کندو طراحی پست تلگرام شیرینی کندو
طراحی پست تلگرام رستوران التکیتو
طراحی پست تلگرام رستوران التکیتو طراحی پست تلگرام رستوران التکیتو
زمان اجرا :
  • ۲ تا ۳ روز کاری
190,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

دریافت سایزهای مختلف و متنوع از خروجی نهایی، مشمول پرداخت هزینه ویرایش خواهد شد. هزینه ویرایش نسبت به میزان تغییراتی که نسبت به طرح نهایی لحاظ میشه، قابل برآورد و توافق خواهد بود. به صورت پیشفرض، حدود هزینه ویرایش در خصوص تغییر سایز آیتم های معمول و نزدیک به هم، چیزی حدود 40٪ از مبلغ اصلی سفارش خواهد بود.

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 46 - میانگین: 4.7 از ۵