صفحه اصلی > خدمات > فیلم و تیزر تبلیغاتی

فیلم و تیزر تبلیغاتی

تو شرایط فعلی بازار که اکثر کسب و کارها اهمیت تبلیغات حرفه ای و مناسب رو درک کردن، اگه بخواین ازین فضای رقابتی جا نمونین باید تبلیغات حرفه ای رو تو اولویت اصلی خودتون قرار بدین. ازون جایی که روش های تبلیغاتی خیلی زیاد شده و هر کسی با توجه به بازار هدفی که داره باید از تکنیک های تبلیغاتی خاصی استفاده کنه پس چه بهتر که قبل از انجام هر کاری با مشاوران تبلیغاتی مختصص ما در ارتباط باشین. هر نوع تبلیغاتی مزایا و معایبی داره که باید حتما سنجیده بشه! مثلا تبلیغات چاپی با هزینه هایی که داره فقط یک بار استفاده میشه و برای استفاده مجدد باید دوباره هزینه ی چاپ داده بشه اما تبلیغات مولتی مدیا یک بار هزینه میشه اما میشه میلیون ها بار توی وبسایت و شبکه های مجازی آنلاین استفاده کرد! با توجه به این¬که با استفاده از تیزرهای تبلیغاتی میتونین اطلاعات بسیار جامع تری رو به مشتریان ارائه بدین و با این کار به توسعه ی بازار مشتریان که مهمترین هدف هر تجارتی هست میرسین.

تیزرهای تبلیغاتی

امروزه ساخت یه تیزر خوب که مطابق با استانداردهای فیلم سازی باشه از مهمترین اهداف شرکت ها و سازمان هاست. ما با شناختی که از مخاطبان هدف شما به دست میاریم میتونیم تیزری بسازیم که بیشترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و شرکت یا سازمان شما رو به اهداف و چشم اندازی که داره نزدیک تر میکنه.

بیشتر بدانید

تبلیغات متحرک اینترنتی (gif)

یکی از ساده ترین روش های تبلیغات اینترنتی استفاده از عکس های متحرک است که میتونه با کمترین حجم و فضای اشتغال شده در سایت ها میزان زیادی محتوا به مخاطب ارائه بده که بی شک طراحی مناسب و انتخاب رنگ و حرکت های مناسب میتونه تأثیر به سزایی روی مخاطب بزاره.

بیشتر بدانید

فیلم تبلیغاتی

برای معرفی شرکت ها و خدماتشون، یکی از ضروری ترین و بهترین راه ها، داشتن فیلم تبلیغاتیه که با کمکش میتونین تو کمترین زمان، به بهترین نحو خدماتتون رو معرفی کنین. اگه یه فیلم تبلیغاتی خوب داشته باشی همیشه و در همه جا میتونی ازش برای معرفی شرکتت استفاده کنی! چه تو همایش باشی، چه تو سفر خارجی یا نمایشگاه! خلاصه هر جا باشی میتونی فیلم رو توی موبایل یا تبلت و لپ تاپ به شخص مورد نظر نشون بدی و به راحتی شرکت خودت رو معرفی کنی.

بیشتر بدانید

فیلم صنعتی

کارخونه ها و تولیدی ها برای اینکه بتونن فرآیند تولید محصولشون رو به مشتریان نشون بدن باید از فیلم برداری صنعتی استفاده کنند. با این روش میتونن کیفیت بالای سیستم تولید و ویژگی های مثبت این فرآیند رو برای افرادی که امکان بازدید از کارخونه رو ندارن فراهم کنند.

بیشتر بدانید

ساخت فیلم سازمانی و گزارش عملکرد

شرکت های خدماتی و نمایندگان خدمات پس از فروش، موسسات مالی و اعتباری یا خدمات بیمه ای و … میتونن با این گزارش عملکرد به صورت جامع و کامل در کمترین زمان گزارش عملکرد فعالیت های خودشون رو به مخاطب ارائه بدن.

بیشتر بدانید

تیزر موشن گرافیک

به تیزرهایی گفته میشه که نیاز به فیلم برداری نداره و ما با کمک نرم افزارهای گرافیکی فضاهای لازم رو می سازیم. اما در صورت نیاز از عکاسی صنعتی استفاده میشه تا بتونیم کالاها یا محل کسب و کارتون رو نشون بدیم. اطلاعات لازم مثل شماره تماس، آدرس، مشخصات محصول و … می¬تونه به صورت زیرنویس یا روی صفحه نشون داده بشه و در صورت نیاز کلیه این اطلاعات توسط گوینده گفته میشه.

بیشتر بدانید