ساخت تیتراژ

تیتراژ ویدیو | سفارش ساخت تیتراژ برنامه | طراحی ویدیو عوامل | قیمت ساخت تیتراژ | تیتراژ موشن گرافیک

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

ساخت تیتراژ چیه ؟

ساخت تیتراژ معمولا به عنوان شناسنامه برنامه و فیلم مربوطه تلقی میشه و به این صورته که اطلاعاتی رو درباره عوامل، موضوع و نوع کار به مخاطب منتقل میکنه و باعث برقراری ارتباط بهتر و شناخت بیشتر مخاطب با موضوع میشه

ساخت تیتراژ ممکنه قبل از شروع برنامه و یا بعدش انجام بشه،  از این رو گفته میشه که ساخت تیتراژ به دو شکل هست، تیتراژ اولیه، که به معرفی بازیگران،کارگردان،تهیه کننده و سایر عوامل تولید میپردازه و تیتراژ ثانویه که به ارایه اطلاعات درباره دست اندر کاران، مکان ها ی جغرافیایی، مراکز و سازمان هایی که در برنامه حضور دارن، میپردازه.

چرا ساخت تیتراژ مهمه ؟

ساخت تیتراژ با بهره مندی از خلاقیت، ایده ناب،  فونت و موزیک  مناسب میتونه خلاصه ای از محتوای فیلم یا برنامه رو به صورت جذاب به مخاطب نشون بده و با تاثیرگذاری خوبی که داره افراد رو علاقه مند میکنه تا با اشتیاق و علاقه بیشتر برنامه مورد نظر رو ببینن، پس میشه گفت که مزیت اصلی ساخت تیتراژ حرفه ای، جذب مخاطب و قدرت اثربخشی زیادش هست.

تیتراژ با هدف اطلاع رسانی محتوا و مضمون فیلم برای بیننده ساخته میشه و خلاصه ای کلی و جامع از فیلم رو برای مخاطب ترسیم میکنه و بهش مجال فضاسازی و تصور آنچه که قراره اتفاق بیفته رو میده و حتی قابلیت اینو داره که اشتیاق بیننده رو برای دیدن فیلم افزایش بده.

اون عاملی که ساخت یه تیتراژ رو خاص و متمایز میکنه و نشان از مهارت سازندش داره چیزی جز خلاقیت نیست که برگرفته از عمق نگاه و نگرش حرفه ای و تسلطش بر ساخت تیتراژ هست.

از اصول مهم برای ساخت تیتراژ، انتخاب تصاویر و چگونگی چینش اونهاست که منجر به خلق تصاویر بکر شده و به هیچ وجه برای تماشاگر تکراری نیست.

مورد بعدی توجه و دقت در هماهنگ سازی بین فضای بصری و موسیقی فیلم هست، به عبارتی بایستی بافت بصری فیلم و تیتراژ ساخته شده با هم یکی باشن و به طور دقیق تداعی گر محتوای فیلم بوده و به هیچ عنوان موضوع رو برای بیننده لو نده و تنها اشتیاق و علاقشون رو برای دیدن فیلم برانگیخته کنه و این هماهنگی و اتصال باید در تیتراژ پایانی هم رعایت بشه و خاطره ای خوب رو در ذهن بیننده  به جا بزاره.

توجه به زمان بندی در ساخت تیتراژ هم خیلی مهمه، یعنی باید در مدت زمانی مشخص (نه خیلی طولانی و نه خیلی کوتاه و ناقص) بتونه نقش خودش رو ایفا کنه و عدم توجه بهش باعث میشه که بیننده سردرگم بشه و اصلا متوجه نشه که تیتراژ چی بود و چه چیزی رو نشون داد!

و بسیاری از فاکتورها و عناصر مهم دیگه هم در ساخت تیتراژ مهم و اثرگذار هستن که با تخصص و دانش فرد سازنده گره خورده و باعث میشه در نهایت یک اثر زیبا که در حقیقت آغازگر وپایان بخش یک فیلم هست خلق بشه و ماندگار بشه.

ساخت تیتراژ یک کار حرفه ای هست و نیاز به دقت و تخصص و نگاه موشکافانه به موضوع و مخاطب و... داره تا بتونه نتیجه ی مطلوب رو عاید شما کنه. از قسمت نمونه کارهای تیتراژ میتونین بخشی از پروژه های ساخت تیتراژ  ما رو تماشا کنین و از انتخاب تیم طراحی آنلاین مطمئن بشید.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 64 - میانگین: 4.6 از ۵