طراحی سایت پزشکی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی سایت پزشکی چیه ؟

زمانی بود که مردم و بیماران زمان بسیار زیادی را برای مراجعه به پزشکان و رزرو نوبت و تماس تلفنی را از طریق مراجعه حضوری صرف می کردن ولی با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و بهره گیری از خدمات آنلاین در حوزه پزشکی نیز امکان ارائه خدمات گسترده و حرفه ای پدید آمده.

چرا طراحی سایت پزشکی مهمه ؟

طراحی سایت پزشکی باعث شده که پزشکان در محیط مجازی به معرفی خودشون بپردازن و در زمینه تخصص و حیطه کاری خودشون مقالات مرتبط ارائه بدن و اطلاعات مفید و سازنده در اختیار کاربران قرار بدن و حتی به صورت آنلاین پاسخگوی نیاز افراد باشن بنابراین از این طریق به راحتی و سهولت میتونن در دسترس بسیاری از افراد در سرتاسر کشور باشن.

طراحی سایت پزشکی

ما با تحلیل و بررسی نیاز های جامعه پزشکی و بیماران و با هدف امکان برقرای ارتباط بین بیمار و پزشک اقدام به طراحی سیستم آنلاین پزشکی کردیم که سیستم طراحی شده ما می تونه امکانات مفید و کارآمد ارائه بده مثلا یک پزشک می تونه با قرار دادن رزومه کاری خود و توضیح کامل در رابطه با روش درمان و سوابق عمل های انجام شده و نمونه عمل های انجام شده و بیمارستان محل فعالیت، خودش رو به افراد معرفی نموده و ارتباط بهتری با بیماران برقرار کنه به عبارتی سیستم پزشکی ما قابلیت هایی همچون عضویت استفاده کنندگان و بهره گیری از خدمات پزشکی، امکان جستجو و بررسی پزشکان، مدیریت رزو نوبت ها، را داره که باعث کاهش صرف زمان و کاهش هزینه کاربران میشه

جامعه هدف سیستم رزرو پزشکی

سیستم رزرو پزشکی آنلاین برای افراد مختلف مرتبط با حوزه پزشکی و درمانی هست . این سیستم با قابلیت ها و ویژگی هایی که دار میتونه کسب و کار شما را آسان تر نموده و منبع درآمد بیشتری رو براتون فراهم کنه . و این نکته رو مد نظر داشته باشین که این سیستم قابلیت اختصاصی سازی کسب و کار های حوزه پزشکی شما را داراست و در ادامه به توضیح کارایی سیستم می پردازیم.

پزشکان:

جامعه پزشکان با تخصص های گوناگون می تونن از سیستم رزرو پزشکی بهره ببرن و یکی از امکاناتی که این سیستم برای صاحبان فراهم می کنه نوبت دهی هست که این ویژگی مشکل نوبت دهی تلفنی و کاغذی و حضوری را برطرف نموده و امکان نوبت دهی پزشک و نوبت گیری بیمار را به بهترین صورت فراهم میکنه و همچنین سیستم امکان تعریف محل کار پزشک و تعریف و تعیین نوبت برای هر محل کار رو هم داره و علاوه بر مدیرت نوبت دهی امکان ثبت نام و عضویت دیگر پزشکان رو هم داره که از طریق حق عضویت درآمد خوبی نصیب فرد میشه.

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی:

بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی با تهیه این سیستم برای خودشون میتونن مدیریت کاملی بر کلیه فعالیت های پزشکان و کارمندان و بیماران خود و نوبت دهی های انجام شده داشته باشن و از طریق عضویت پزشکان مرکز خود و حتی کارمندان غیر پزشکی به برقراری ارتباط بین پزشک و بیماران پرداخته و گزارش دقیقی از شرح همه گونه فعالیت های صورت گرفته داشته باشن و آنها را مدیریت کنن.

راه‌اندازی استارت آپ در حوزه پزشکی و سلامت:

افرادی هستن که حوزه اصلی فعالیت شان مرتبط با حوزه پزشکی نیست ولی علاقه به کسب و کار و درآمد از این حوزه دارن، این مژده را به تمامی افراد علاقه مند دراین زمینه میدیم که ما آمادگی راه اندازی استارت آپ در این حوزه را با بهره گیری از ایده های خودتون به صورت اختصاصی و حرفه ای با هدف کسب درآمد براتون فراهم می کنیم.

ویژگی‌ها و امکانات خاص پروژه‌ها

  • CMS اختصاصی
  • کد نویسی استاندارد و بهینه
  • امنیت تضمین‌شده
  • پشتیبانی یک سال رایگان
  • حداکثر تجربه کاربر(UX) و کاربر پذیری (Usability)
طراحی سایت فروشگاهی اسپرطب
طراحی سایت فروشگاهی اسپرطب طراحی سایت فروشگاهی اسپرطب
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 46 - میانگین: 4.7 از ۵