طراحی سایت اداری

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی سایت اداری چیه ؟

پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی کمک بسیاری به رشد و توسعه در صنایع کرده و همینطور عامل مهمی در روند بهبود امور سازمان ها و ادارات هست به طوری که حضور اینترنت و استفاده از مزایای آن در ادارات سبب تغییرات بسیاری در نحوه انجام کارها پدید آورده که این تغییرات سبب بهبود اوضاع شدند.

چرا طراحی سایت اداری مهمه ؟

بسیاری از افراد ترجیح میدن که به جای رفتن به ادارات وصرف وقت، کارهاشون رو از طریق اینترنت و سایت ادارات انجام بدن و امروزه اگر اداره ای یا سازمان دولتی سایت کارامدی نداشته باشه که با افراد در ارتباط باشه قطعا از نظر مردم ناکارامد بوده و بی اعتبار میشه.
طراحی سایت ادارات دولتی کیفیت خدمات و وجهه کاری آنها را بالاتر میبره، ادارات دولتی که از مکان هایی عمومی هستن قطعا در آن رفت و آمد زیاد هست و معمولا شلوغ شده و پر از جمعیت هستن ولی طراحی سایت باعث کاهش رفت و آمد افراد شده و از ازدحام جمعیت در ادارت جلوگیری می کنه و مراجعان به طور مستقیم و از طریق اینترنت ارتباط برقرار میکنن.

مزایای طراحی سایت اداری

طراحی سایت ادارات دولتی، اطلاع رسانی و تعامل با مخاطب و انجام فرایند های اداری را آسان تر میکنه و ادارات دولتی که مراجعان بسیاری دارن قطعا مراجعان به سایت هم زیاد هستن و تردد سایت بالاست و در طراحی سایت ادارات دولتی باید این نکته را در نظر داشت که سایت دارای سرعت بالایی باشه تا زمانی که افراد به سایت مراجعه میکنن و آمار بازدیدکنندگان شمار زیادی داره سایت دچار قطعی و کندی نشه و افراد بتونن امور اداری خودشون رو به آسانی انجام بدن و طراحی سایت ادارات دولتی باید ظاهر ساده و رسمی داشته باشه و با حوزه فعالیت سازمان همخوانی داشته باشه.

امکانات طراحی سایت اداری

  • معرفی کامل نهاد دولتی و شرح وظایف و خدمات
  • نمایش چارت سازمانی و معرفی واحدهای مختلف و شرح وظایف آن
  • معرفی مراحل اداری برای ارباب رجوع
  • انتشار قوانین و مقررات و بخش نامه های دولتی
  • ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه های دولتی
  • پرسش و پاسخ و سوالات متداول
  • ارتباط مستقیم با مراجعان و ارباب رجوع
  • فرم نظر سنجی از نحوه برخورد کارمندان و میزان کیفیت خدمات ارائه شده
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 34 - میانگین: 4.7 از ۵