فیلم و تیزر تبلیغاتی

فیلم و تیزر تبلیغاتی چیه ؟

تحقیق، برنامه ریزی، آماده سازی و تولید یک فیلم و تیزر مناسب در بخش های مختلف رو به ما بسپرین.

تیزرهای تبلیغاتی
امروزه ساخت یه تیزر خوب که استانداردهای لازم رو داشته باشه از مهمترین اهداف شرکت ها و سازمان هاست. ما با شناختی که از مخاطبین شما به دست میاریم میتونیم تیزری بسازیم که بیشترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و شرکت یا سازمان شما رو به اهداف و چشم انداز ها نزدیک تر میکنه.
فیلم تبلیغاتی
برای معرفی شرکت ها و خدماتشون، یکی از ضروری ترین و بهترین راه ها، داشتن فیلم تبلیغاتیه که با کمکش میتونین تو کمترین زمان، به بهترین نحو خدماتتون رو معرفی کنین. یکی از خوبی های فیلم تبلیغاتی اینه که در هر زمان و مکانی میشه از اون به عنوان معرف کار شما استفاده کرد، مکان هایی مثل همایش ها، نمایشکاه ها، مسافرت های کاری داخلی و خارجی و …
فیلم سازمانی و گزارش عملکرد
شرکت های خدماتی و نمایندگان خدمات پس از فروش، موسسات مالی و اعتباری یا خدمات بیمه ای و … میتونن با تهیه این فیلم به صورت جامع و کامل در کمترین زمان گزارش عملکرد فعالیت های خودشون رو به مخاطب ارائه بدن.
تبلیغات متحرک اینترنتی (gif)
یکی از ساده ترین روش های تبلیغات اینترنتی استفاده از عکس های متحرکه. این روش میتونه با کمترین حجم و فضای اشغال شده در سایت ها میزان زیادی محتوا به مخاطب ارائه بده. بدون شک طراحی مناسب، انتخاب رنگ و حرکت های مناسب میتونه تأثیر به سزایی روی مخاطب بزاره که نیازمند تجربه و تخصصه.
فیلم صنعتی
کارخونه ها و تولیدی ها برای اینکه بتونن فرآیند تولید محصولشون رو به مشتریان نشون بدن باید از فیلم برداری صنعتی استفاده کنن. با این روش میتونن کیفیت بالای سیستم تولید و ویژگی های مثبت این فرآیند رو برای افرادی که امکان بازدید از کارخونه رو ندارن فراهم کنن.
تیزر موشن گرافیک
به تیزرهایی گفته میشه که نیاز به فیلم برداری نداره و ما با کمک نرم افزارهای گرافیکی فضاهای لازم رو می سازیم. اما در صورت نیاز از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی استفاده میشه تا بتونیم کالاها یا محل کسب و کارتون رو به مخاطب نشون بدیم. اطلاعات لازم مثل شماره تماس، آدرس، مشخصات محصول و … میتونه به صورت زیرنویس یا روی صفحه نشون داده شه یا توسط گوینده روی تصویر گفته شه.

ثبت سفارش از چندین راه امکانپذیره :
۱. میتونید به صفحه خدمات مورد نظرتون برید و از پایین صفحه مربوط ثبت سفارش رو بزنید .
۲. میتونید با شماره تلفن ۰۹۳۰۰۰۱۷۱۶۶ تماس بگیرید.
۳. میتونید به شماره ۰۹۳۰۰۰۱۷۱۶۶ توی برنامه تلگرام پیام بدید.
۴. میتونید اطلاعات مورد نیازتون رو به آدرس Info@Tarahionline.com ارسال کنید.
۵. میتونید با استفاده از ابزارک گفتگوی گوشه سمت چپ وبسایت ، مستقیما با ما در ارتباط باشید.

نحوه سفارش

بعد از ثبت سفارش ، یه مدت زمان معین برای انجام پروسه سفارشتون در نظر گرفته میشه که به اطلاعتون میرسه.
بعد از گذشت این مدت زمان معین ، فعالیت انجام شده مختص سفارش شما، از طریق اینترنت به ملاحظه شما میرسه و نظرات و پیشنهادات شما از همون طریق دریافت میشه.
این راه رو خودتون انتخاب می کنید ، میتونه از طریق پنل مشتریان سایت باشه
یا از طریق ایمیل باشه ،
یا از طریق هر کدوم از شبکه های اجتماعی که شما باهاش راحت ترید.
تلگرام / واتسپ / لاین / وایبر / تانگو و …

سوال شما

سوالتون رو از ما بپرسید !
  • ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.