انیمیشن سه بعدی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

انیمیشن سه بعدی چیه ؟

فیلم های کوتاه سه بعدی تبلیغاتی از بهترین ابزار معرفی پروژه، محصول، یا حتی دکوراسیون داخلی شماست.
ویدیو های تبلیغاتی اغلب برای معرفی در سایت، کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و روی صفحه نمایش های بزرگ در رویدادها استفاده میشه.
چطوری انیمیشنی با اهداف تبلیغاتی ساخته میشه ؟
انیمیشن های سه بعدی برای معرفی طراحی های معماری، طراحی های داخلی، محصولات و … استفاده میشه. روشی که این انیمیشن ها ساخته میشه، بطور سنتی از کارتن های قدیمی گرفته شده. یعنی یه سری تصویر که پشت هم چیده شدن و در هر ثانیه حداقل ۲۴ تصویر پخش میشه که انیمیشن رو شکل میده.
برای آماده سازی انیمیشن برای شما، ما اول یه طرح داستانی با تمام اطلاعاتی که شما در اختیارمون میزارید مینویسیم که لازمه تا در انیمیشن باشه. بعد از گرفتن تایید از شما، طراحان ما تصاویر پیش نمایشی از محیط خارجی، داخلی یا اشیا آماده میکنند. وقتی این تصاویر رو به شما ارائه بدیم و تصاویر نهایی رو انتخاب کنیم، جزییات بیشتر رو بهش اضافه میکنیم و با نرم افزار های حرفه ای از رندر میگیریم تا خروجی رو بدست بیاریم.
مونتاژ و مرحله نهایی
قدم نهایی از پروسه ساخت انیمیشن سه بعدی، مونتاژه که با استفاده از نرم افزارهای تخصصی روی کنتراست، کیفیت رنگها و … کار میکنیم. در نهایت موزیک، صدای راوی، پیام های روی تصویر و … رو به ویدیو اضافه میکنیم تا فضای مورد نظر رو ایجاد کنیم. ما برای ساخت انیمیشن هامون از تخصصی ترین و بروزترین نرم افزار های سه بعدی استفاده میکنیم.

چرا انیمیشن سه بعدی مهمه ؟

به زودی توضیحات بیشتری در مورد اهمیت انیمیشن سه بعدی قرار می دهیم.
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 53 - میانگین: 4.7 از ۵