شعار تبلیغاتی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

شعار تبلیغاتی چیه ؟

برای اینکه پیام و مفهوم کسب و کار و برندتون رو در ذهن و ضمیر مخاطب ماندگار کنید نیاز به شعار تبلیغاتی دارین، به عبارتی، همونطوری که داشتن لوگو و نام تجاری برای هر کسب و کاری ضروریه، شعار تبلیغاتی هم مهمه و میتونه معجزه کنه. بهتره شما هم برای تولید محتوای شعار تبلیغاتی تون اقدام کنید و از افراد کاردان و ماهر که تو این زمینه فعالیت دارن، کمک بگیرین.

چرا شعار تبلیغاتی مهمه ؟

ویژگی ‌های هر برند تجاری در یه عبارت کوتاه و جذاب، تحت عنوان شعار تبلیغاتی منتقل میشه و نقش زیادی در روند رشد و رونق کسب و کارها داره. چون به مرور زمان به عبارتی باور پذیر و به یادماندنی تبدیل میشه و وجهه و اعتبار برند رو افزایش میده. اگر شعار تبلیغاتی تون رو به افراد حرفه ای بسپارین، به نتیجه و بازخورد عالی که تمایز برند شما از دیگران هست، میرسین.

یکی از مهم ترین عوامل ماندگار شدن در ذهن مخاطب، شعار تبلیغاتی هست. 

شعار تبلیغاتی، یک عبارت کوتاه و مجموعه ‌ای از کلمات منتخب هست و در کنار هم قرار گرفتن تا به بهترین نحو، یک کسب و کار و ویژگی ها و مزایای اون رو معرفی کنن. 

شعار تبلیغاتی مثل یه سایه به نام  برند وابسته ست، به طوری که با شنیدن نام یک برند، بلافاصله شعار تبلیغاتی اون هم تداعی میشه. 

شعار تبلیغاتی در تمام برنامه ها و ابزارهای تبلیغاتی حضور داره و در تصویرسازی و ماندگاری برند برای مخاطب نقش اساسی داره، پس خیلی مهمه که برای شعار تبلیغاتی تون، از افراد ماهر و متخصص تو این زمینه کمک بگیرین.

یک شعار تبلیغاتی خوب و خفن: 

در تمام تبلیغات تکرار میشه و در ذهن و ضمیر مخاطب حک میشه.

اونقدر قوی هست که حتی اگه نام برند رو هم ازش بردارن باز هم، یادآور اون برند هست.

در طول زمان تکراری نمیشه و ارزش خودش رو حفظ میکنه.

کاملا مختصر و گیراست و نقش موثری برای تبلیغات برند ایفا میکنه.

بین برند تجاری و مخاطب، یک ارتباط صحیح و موثر برقرار میکنه.

کاستی‌ ها و کمبودهای احتمالی تبلیغات رو جبران میکنه.

باعث ایجاد تمایز  در بین رقبا میشه.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 11 - میانگین: 3.8 از ۵