تبلیغات جامع ( 360 درجه )

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات جامع ( 360 درجه ) چیه ؟

به زودی توضیحات بیشتر در مورد تبلیغات جامع ( 360 درجه ) قرار میدهیم.

چرا تبلیغات جامع ( 360 درجه ) مهمه ؟

به زودی توضیحات بیشتری در مورد اهمیت تبلیغات جامع ( 360 درجه ) قرار می دهیم.

تبلیغات بنری

یه تبلیغ جذاب و اثربخشه که به شکل یه بنر طراحی میشه و در قسمت ثابتی از وب سایت ها نمایش داده میشه که مورد توجه زیادی قرار میگیره و افراد به سمت شما جذب شده و در نتیجه تبدیل به مشتری میشن.

تبلیغات کلیکی

یه تبلیغ کاملا هدفمنده، چون پیام تبلیغی شما در سایت هایی که مرتبط با حوزه ی کاری تون فعالیت میکنن قرار میگیره و تمام افرادی که به وب سایت مورد نظر مراجعه میکنن، بدون شک جذب تبلیغ تون میشن و روی آگهی کلیک میکنن و به سمت شما جذب میشن.

تبلیغات ویدیویی

یکی از جالب ترین و جذاب ترین انواع تبلیغاته و به بهترین شکل ممکن، پیام و منظور شما رو به مخاطب منتقل میکنه و شما از این طریق می تونین تعداد افراد زیادی رو به خودتون جلب کنید، حتی کسانی که شاید در حال حاضر به خدمات شما نیاز نداشته باشن ولی با دیدن ویدئو برند شما توی خاطشون ماندگار شده و در زمان مناسب تبدیل به مشتری میشن، به عبارتی تاثیر مستقیم و غیر مستقیم در جذب مخاطب داره.

تبلیغات موبایلی

دقت کردین که مخاطبان شما بیشتر وقتشون رو سرگرم کار با گوشی همراهشون هستن و مدام هم تعداد اپلیکیشن های مورد استفاده افزایش پیدا میکنه، ما ازاین فرصت استفاده کرده و با شناخت صحیح جامعه هدف و تعیین  بهترین زمان در دسترس بودن آنها، تبلیغات موبایلی انجام میدیم که تبلیغی نتیجه بخش و همراه با بازخورد بالا برای شما خواهد بود.

طراحی کمپین

شما باید تصمیم نهایی در مورد هدف از تبلیغ کسب و کارتون رو گرفته و تعیین کنید که این تبلیغ برای چه گروهی از افراد و در چه زمانی ارائه بشه و اینکه چه میزانی بودجه برای تبلیغ در نظر دارین تا افراد بیشتری  برند شما رو شناخته و به سمت شما جذب بشن.  ما با بررسی دقیق اهداف و خواسته های شما، یه تبلیغ جامع و همه جانبه طراحی کرده و به مخاطبان مورد نظرتون ارسال می کنیم تا ترغیب شده و به سمت شما هدایت بشن.

بازاریابی آنلاین

به خاطرنقش مهم و پررنگ اینترنت، بازاریابی آنلاین اهمیت زیادی پیدا کرده که از طریق ابزارهای الکترونیک انجام میشه و عاملی برای برقراری ارتباط  آنلاین موثر با مخاطبان هست و دامنه خدماتی وسیعی داره. ما با ایجاد بستری مناسب در فضای آنلاین، مسیر رشد و توسعه کسب ‌وکارتون رو هموار می کنیم. تنها کافیه با ما تماس بگیرین و بگید چه خدماتی لازم دارین.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 61 - میانگین: 4.8 از ۵