تبلیغات بنری

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات بنری چیه ؟

هدفش انتقال پیام تبلیغاتی به مخاطبان هست که به صورت یک طرح گرافیکی جذاب و در قسمت ثابت و مشخصی از وب سایت ها قرار میگیره و جذابیت زیادی برای مخاطبان داره، به طوری که ترغیب میشن بر روی آگهی کلیک کرده و مشاهده کنن.

چرا تبلیغات بنری مهمه ؟

شما با استفاده از تبلیغات بنری میتونین کسب و کارتون رو به مخاطبان معرفی کنین و نام و نشان تجاری تون رو در ذهن آنها ماندگار کنین. 

اگه دنبال یه روش خوب برای برندسازی هستی، تبلیغ بنری رو انتخاب کن

یکی از پرکاربردترین و در عین حال ساده ترین روش های تبلیغات آنلاینه که نقش مفیدی در معرفی کسب و کار شما و جذب مخاطب داره. به شرطی که درست و صحیح ازش استفاده بشه، یعنی طراحی گرافیکی جذاب و مناسبی داشته باشه و در وب سایت مرتبط و در جایگاهی درست قرار داده بشه تا بالاترین اثربخشی رو داشته باشه. ما با آگاهی کامل از شرایط و قوانین تبلیغات آنلاین، آمادگی خودمون رو برای انجام هر نوع تبلیغ آنلاین اعلام می کنیم و از همین الان وعده ی دریافت بازخورد عالی رو بهتون میدیم.

ماندگارسازی برند شما

بنر تبلیغاتی شما در وب سایت های معتبر و در بهترین قسمتش نمایش داده میشه به طوری که کاربران هر بار به سایت مراجعه میکنن تبلیغ شما رو میبینن و برند شما در ذهنشون ثبت و ماندگار میشه.

کسب اعتبار بیشتر

حضور در وب سایت های بزرگ و معتبر، ارزش و اهمیت  کسب و کار شما رو برای مخاطبان افزایش داده و در نهایت منجر به کسب اعتبار بیشتر شما میشه

کسب رتبه بهتر در گوگل

از طریق تبلیغ بنری، افرادی شما رو دیده و بر روی آگهی تون کلیک میکنن و بعدش به صفحه شما وارد میشن که این موضوع از نظر گوگل فعالیت درستی محسوب شده و منجر به ارتقا جایگاه و افزایش رتبه شما در گوگل میشه.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

مزایای تبلیغات بنری طراحی آنلاین

با دریافت سرویس تبلیغات بنری می تونین از مزایای بی شماری برخوردار بشید و در زمان و هزینه تون هم صرفه جویی کنین.

معرفی سایت‌های مناسب 

ما مجموعه ی بزرگ و متنوعی از انواع سایت های معتبر رو در اختیار داریم و با توجه به موضوع تبلیغ تون در مناسب ترین وب سایت قرار میدیم.

ارزان تر از بقیه

ما به دلیل همکاری و ارتباط  نزدیک با تمامی سایت های معتبر و فعال، میتونیم ازشون تخفیف بگیریم و تبلیغ تون رو با هزینه ای کمتر منتشر کنیم.

طراحی جذاب بنر

ما یه تیم حرفه ای و تخصصی طراحی گرافیک داریم و با توجه به هدف تبلیغ، مخاطبان و سایتی که انتخاب می کنیم ، بنرشما رو کاملا جذاب و خاص طراحی می کنیم.

انتشار تبلیغ

با مشورت و همکاری خود شما و بررسی موارد مختلف، بنر تبلیغی شما طراحی شده و در وب سایت مورد نظر قرار میگیره.

بهترین جایگاه های تبلیغاتی رو برای خودت رزرو کن

انتخاب جایگاه برتر

ما لیست بزرگ و متنوعی از وب سایت های برتر را در اختیار داریم که بر اساس موضوع و نوع فعالیت طبقه بندی شدن، و شما دامنه انتخابی وسیعی برای جایگاه تبلیغاتتون دارین.

ارائه گزارش دقیق 

کاملا واضح و شفاف میتونین تعداد عملیات انجام شده در کمپین مثل تعداد بازدیدها، تعداد کلیک ها رو بررسی و مشاهده کنین.

تبلیغات بنری یکی از بهترین روش ها برای ماندگاری پیام تبلیغاتی در خاطر مشتریان شماست.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 56 - میانگین: 4.8 از ۵