تبلیغات ایمیلی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات ایمیلی چیه ؟

یکی از انواع روش های بازاریابی آنلاینه که یک پیام و تبلیغ تجاری از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی برای گروه زیادی از افراد ارسال میشه و تحت عنوان ایمیل مارکتینگ نام برده میشه و منجر به برقراری ارتباط بهینه با مخاطب و جذب آنها میشه.

چرا تبلیغات ایمیلی مهمه ؟

انتخاب تبلیغات ایمیلی به شما کمک میکنه که بتونید به صورت انبوه و برای تعداد زیادی از افراد ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید و از این طریق و در یک محدوده زمانی مشخص افراد زیادی با شما و برند شما آشنا میشن.

یکی از ابزارهای ارتباطی آنلاین ایمیل هست که قدمت زیادی داره و تقریبا میشه گفت هر شخصی یک آدرس ایمیل داره. تعداد زیادی از کاربران برروی گوشی همراه خود آن را داشته و هر روزه ایمیل های خود را بررسی می کنند، بنابراین میشه به صورت انبوه ایمیل تبلیغاتی ارسال کرد که از این طریق و در یک زمان محدود و مشخص افراد زیادی با شما و برند شما آشنا میشن.

یک تبلیغ هدفمند

ما یک بانک اطلاعاتی جامع و طبقه بندی شده داریم که با توجه به هدف تعیین شده، تبلیغ تون رو دقیقا برای افرادی که امکان تبدیل شدن به مشتری رو دارن ارسال می کنیم.

یک تبلیغ به صرفه

شما با پرداخت میزانی هزینه، به نتیجه ای عالی می رسید و تعداد مخاطبان زیادی جذب میکنین که قابلیت تبدیل شدن به مشتری رو دارن.

یک تبلیغ بهینه

شما می تونید تمام فعالیتها و عملکردهای کمپین تبلیغی تون رو بررسی کنین و از تعداد بازدیدها، ایمیل های خوانده شده، ورود کاربران به برنامه تون آگاهی داشته باشید.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر ۲ روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

اهمیت تبلیغات ایمیلی 

تبلیغات ایمیلی طراحی آنلاین رو انتخاب کنین و تاثیراتش رو ببینید 

بانک ایمیل طبقه بندی شده و به روز

طراحی آنلاین یک بانک ایمیل جامع طبقه ‌بندی شده رو در اختیار داره و با توجه به تبلیغ شما، جامعه هدف رو انتخاب می کنه.

نرخ گشایش بالا

بانک ایمیل ما کاملا بروز بوده و همواره ایمیل های غیر فعال ازش حذف میشه، بنابراین تبلیغ شما تنها برای ایمیل های فعال ارسال میشه و به صورت فعال بازدید میشه.

طراحی قالب ایمیل

اگه می خواین ایمیل ارسالی شما متفاوت بوده و جذابیت زیادی داشته باشه، ما به صورت حرفه ای برای شما قالب ایمیل طراحی می کنیم.

دریافت گزارش

گزارش دقیقی از تعداد ایمیل های دریافت شده و بازدید شده به شما ارائه میشه.

کدام بانک ایمیل طراحی آنلاین برای کسب و کارم مناسب تره؟

بانک ایمیل جامع طراحی آنلاین بر اساس دسته های گوناگون مثل، گروه سنی، جنسیت، مکان جغرافیایی و... طبقه بندی شدن تا امکانی برای ارسال تبلیغ بهینه و هدفمند برای شما فراهم باشه، یعنی ما با توجه به هدف مورد نظر شما در تبلیغات ایمیلی، یکی از انواع طبقه بندی ها رو بهتون پیشنهاد میدیم و هم چنین اگر تبلیغ شما نیاز به طبقه بندی نداشته باشه و برای هر قشری مناسب باشه می تونین بانک ایمیل گلچین رو انتخاب کنین برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه ی محاسبه هزینه تبلیغات ایمیلی میتونین با کارشناسان ما تماس برقرار کنین .

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 52 - میانگین: 4.6 از ۵