تبلیغات موبایلی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات موبایلی چیه ؟

تبلیغات موبایلی، نوعی از تبلیغاته که از طریق موبایل، تبلت و سایر دستگاه های دیجیتال ارتباطی انجام میشه، و از آنجایی که موبایل یک وسیله ی شخصی مهم و دوست داشتنی برای هر فردی هست بنابراین میتونه انتخاب هوشمندانه و موثری برای تبلیغات و معرفی کسب و کار شما باشه.

چرا تبلیغات موبایلی مهمه ؟

تبلیغات موبایلی که تبلیغات درون برنامه ای هم نامیده میشه، شامل انواع تبلیغات، مثل تبلیغات کلیکی، بنری و ویدیویی هست و بر روی هزاران برنامه و متناسب و هماهنگ با  اپلیکشن مورد نظر طراحی میشه تا جذابیت بیشتری برای مخاطب داشته باشه.

تبلیغات موبایلی روشی برای تبلیغات بهینه

تبلیغات شما برای ارسال و ارائه به مخاطبان انجام میشه که وظیفش هم جذب مخاطب هست. پس باید متناسب با مخاطبان طراحی و اجرا بشه . به این موضوع دقت کنید که مخاطبان همیشه وهمواره در حال استفاده از گوشی همراه و اپلیکیشن های مختلف هستن  و هر روزه تعداد اپلیکیشن های جدیدی ارائه میشه، ما از این فرصت بهینه استفاده کرده و تبلیغات درون برنامه ای موبایلی رو بهتون پیشنهاد میدیم که اثربخشی زیادی برای شما به همراه داره. تبلیغات درون برنامه ای بخش زیادی از انواع تبلیغات رو شامل میشه، مثل تبلیغات کلیکی، بنری و ویدیویی که بر روی هزاران برنامه  و متناسب و هماهنگ با  اپلیکشن مورد نظر طراحی میشه تا جذابیت بیشتری برای مخاطب داشته باشه. 

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

مزایای تبلیغات موبایلی طراحی آنلاین

تنوع در انتخاب تبلیغات

شما با توجه به هدف و خواسته ای که از کمپین تبلیغاتی دارین، می تونین انواع تبلیغات درون موبایلی مثل تبلیغات بنری، کلیکی و یا ویدیویی رو انتخاب کنید.

انتشار گسترده

با هدف دسترسی به مخاطبان مورد نظر، تبلیغ شما در شمار زیادی از اپلیکیشن های مورد استفاده ی افراد و در سرتاسر کشور منتشر میشه.

مقرون به صرفه

روشی ارزان و مقرون به صرفه برای دیده شدن و معرفی به تعداد زیادی از افرادیست که به خدمات شما نیاز دارن.

ما نمایش ویدئوی تبلیغی شما برای مخاطبان رو تضمین می کنیم زیرا طبق بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدیم که 70 درصد کاربران  تمایل ندارن که تبلیغات موبایلی رو بلاک کرده و هزینه پرداخت کنند.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 42 - میانگین: 4.6 از ۵