تبلیغات همسان

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات همسان چیه ؟

تبلیغات همسان یکی از موثرترین روش های تبلیغاته و نوع تبلیغ از نظر ظاهر و ساختار کاملا هماهنگ و یکسان با وب سایت با اپلیکیشنی که قراره نمایش داده بشه طراحی میشه.

چرا تبلیغات همسان مهمه ؟

این نوع تبلیغ، هم از نظر ظاهر و هم از نظر ماهیت و محتوا کاملا با سایتی که در آن منتشر میشه متناسب و هماهنگه، به همین دلیل جلب توجه کرده و افراد زیادی رو به سمت شما هدایت میکنه.

تبلیغات همسان یکی از موثرترین و کارآمدترین روش های تبلیغاته و به این معناست که تبلیغ شما از نظر ظاهر و ساختار کاملا هماهنگ و یکسان با وب سایت با اپلیکیشنی که قراره نمایش داده بشه طراحی میشه  و هدف از این نوع تبلیغ، جلوگیری از نادیده گرفته شدن تبلیغ توسط کاربران و افزایش بازدید واقعی و اثربخشی تبلیغات هست که به دلیل یکپارچگی و همسانی باعث جلب توجه شده و هیچ مزاحمتی برای کاربران به وجود نمیاره.

مزایای تبلیغات همسان

وسعت شبکه‌ ناشران

اثربخشی تبلیغ همسان به شبکه ناشران بستگی داره و هر چه وسعت بیشتری داشته باشه و متنوع تر باشه، تبلیغات به صورت همسان تر و موثرتر ارائه میشه.

تکنولوژی‌

بهره مندی درست و بهینه از تکنولوژی به شما کمک میکنه تا تبلیغات شما نه تنها از نظر ظاهر بلکه از نظر محتوا هم کاملا هماهنگ و همسان باشه.

تاثیرگذارترین تبلیغ

این نوع تبلیغ به دلیل اینکه که هم از نظر ظاهر و هم از نظر ماهیت و محتوا کاملا با سایتی که در آن قرار میگیره و نمایش داده میشه هماهنگه، برای افراد جذابه و مورد توجه مخاطبان قرار می گیره و به سمت شما هدایت میشن.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 50 - میانگین: 4.8 از ۵