تبلیغات کلیکی

به اندازه تعداد کلیک هایی که روی تبلیغات شما انجام میشه هزینه بپردازید

PPC | تبلیغات PPC | تبلیغات پرداخت به ازای کلیک | تبلیغات پرداخت بر کلیک | Pay Per Click | تبلیغات Pay Per Click

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات کلیکی چیه ؟

در این روش تبلیغات شما در سایت ها، برنامه ها و نرم افزارهای کاربردی و مخاطب پسند که تعداد زیادی کاربر داره ارسال میشه و مطابق با تعداد کلیک محاسبه میشه، به این معنا که هر کلیک موفقی که روی سایت یا لینک شما انجام بشه، شما هزینه پرداخت می کنین.

چرا تبلیغات کلیکی مهمه ؟

در این روش تبلیغاتی شما دقیقا به همون اندازه ای که پول پرداخت میکنین، بسته ی تبلیغاتی تحویل میگیرین، یعنی با توجه به تعداد دفعاتی که کاربران روی لینک تبلیغ شما کلیک می کنن، هزینه پرداخت می کنید و در نهایت، نتیجه ای عالی برای شما داره.

هدفمندانه و هوشمندانه تبلیغ کنید

یه موضوع مهم برای انتخاب تبلیغات کلیکی اینه که شما به هر اندازه که بخواین هزینه میکنید، یعنی پیشنهاد قیمت با شماست و طراحی و اجرای تبلیغ تون با ماست. تبلیغ شما به صورت گسترده در تمامی وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که متناسب با پیام تبلیغاتی شما فعالیت می کنن منتشر میشه و مورد بازدید قرار میگیره و افراد با کلیک روی آگهی شما به سمت شما هدایت میشن. در این روش شما دقیقا به همون اندازه ای که پول پرداخت میکنین، بسته ی تبلیغاتی تحویل میگیرین که نتیجه ای عالی برای شما داره.

اهمیت تبلیغات کلیکی

تعیین هدف

تبلیغ شما کاملا هدفمند طراحی و اجرا میشه، و به  سرعت و کاملا دقیق به دست فردی که به تبلیغ شما نیاز داره میرسه، یعنی در ابتدا هدف از انجام تبلیغ رو تعیین می کنیم و بعدش عوامل مهم در اثربخشی تبلیغ مثل رفتار مخاطب، موقعیت جغرافیایی مخاطب و زمان مناسب برای انتشار تبلیغ  در نظر گرفته میشه و در دسترس مخاطب مورد نظر قرار می گیره. 

وسعت انتشار تبلیغ

یه مجموعه بزرگ از انواع شبکه های اجتماعی و وب سایت و اپلیکشن های مختلف با موضوعات مختلف در اختیار داریم که تبلیغ شما با توجه به موضوع و پیام و مفهومی  که داره در شمار زیادی از شبکه های بزرگ تبلیغ میشه و مخاطبان زیادی رو به سمت شما هدایت میکنه.

تعیین بودجه

برای تبلیغات کلیکی نگرانی بابت صرف هزینه وجود نداره ، چون شما در ابتدا هزینه ای که میخواین صرف تبلیغ کنید رو تعیین میکنید و با توجه به میزانی که پرداخت میکنین بسته ی تبلیغات کلیکی شما آماده میشه. و شما متناسب با تعداد کلیکی که صورت میگیره، تبلیغات انجام میدین.

تنوع تبلیغ

تبلیغات کلیکی به معنای تعداد کلیک کاربران بر روی تبلیغ  و هدایت آنها به سمت شماست و می تونین انواع مختلف تبلیغ کلیکی مثل  تبلیغ بنری، ویدئویی و.. رو با توجه به هدف و خواسته تون از اجرای کمپین تبلغاتی انتخاب کنین.

تبلیغ مطمئن

ما الگوی صحیحی برای جلوگیری از فعالیت های مخرب کلاهبرداران اینترنتی و بات هایی که همواره وجود دارن و باعث میشن ترافیک اینترنت شما توسط کاربران واقعی استفاده نشده و هزینه ای که پرداخت کردین هدر بره، در نظر گرفتیم و با توجه به تکنولوژی و فناوری روز الگوریتم های بروز می نویسم و برای شما اجرا می کنیم تا شما اطمینان داشته باشین که ترافیک شما توسط مخاطبان حقیقی مصرف میشه.

کسب و کار شما می تونه رشد کنه و بزرگ تر بشه، ولی باید توی مسیر درست قدم برداره و کاملا هدفمند فعالیت کنه، در این صورت میشه انتظار دریافت بهترین نتیجه رو داشت. ما تو این زمینه بهتون کمک کنیم تا هدفمند پیش برید و به نتیجه ی دلخواهتون برسین، هدف ما چیزی جر ارائه تبلیغ بهینه و هدفمند برای شما نیست.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

بهترین و محبوب ترین روش تبلیغات

تبلیغات کلیکی یکی از بهترین و محبوب ترین روش های تبلیغات بین افراد هست و پیام شما رو به مخاطبان منتقل میکنه و در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف و مرتبط منتشر میشه که جذابیت زیادی برای مخاطبان داره و ترغیب میشن روی آگهی تون کلیک کنن و شما با توجه به تعداد کلیک هایی که انجام میشه هزینه پرداخت میکنین و به نتیجه ی دلخواهتون میرسین و به میزان پولی که هزینه می کنین خروجی دریافت میکنین . شما با استفاده از تبلیغات کلیکی میتونین کسب و کارتون رو به مخاطبان معرفی کنین و نام و نشان تجاری تون رو در ذهن ها ماندگار کنین.

وسعت انتشار تبلیغ

ما مجموعه بزرگ و متنوعی از سایت ها و کانال ها و اپلیکیشن های مختلف و متنوع در اختیار داریم و تبلیغ شما رو به صورت گسترده منتشر می کنیم.

پرداخت به ازای کلیک

میزان هزینه ی پرداختی شما با توجه به تعداد کلیکی که کاربران روی آگهی تون انجام میدن، محاسبه میشه.

تبلیغ هدفمند

تبلیغ شما با توجه به فاکتورهایی مثل مخاطب، مکان، زمان و .. بهینه سازی شده و منتشر میشه و دقیقا به دست کسی که به شما نیاز داره میرسه.

اهمیت تبلیغات کلیکی 

تبلیغات کلیکی طراحی آنلاین برای کسب و کارم مفیده ؟

مشاوره حرفه ای

کارشناسان و مشاوران ما، در تمام مراحل ساخت و اجرای کمپین  تبلیغاتی و رسیدن به نتیجه ی عالی و اثر بخش شما را همراهی خواهند کرد.

مدیریت کمپین

امکان مدیریت و بهینه سازی کمپین تبلیغاتی در اختیار شما قرار داده میشه

افزایش کلیک های واقعی

عوامل مختلف را بررسی می کنیم تا تعداد کلیک های دریافتی شما واقعی باشه و هر یک عدد کلیک از جانب مخاطب حقیقی شما انجام بشه.

ارائه گزارش‌ دقیق

شما میتونین طی دوره دریافت سرویس تبلیغات کلیکی تعداد بازدیدها و کلیک های انجام شده رو محاسبه کرده و بازخورد دریافتی تون رو مشاهده کنین.

تبلیغ هدفمند در سرویس تبلیغات کلیکی

طبقه بندی موضوعی

تبلیغات کلیکی با توجه به موضوع و زمینه فعالیت شما، طبقه بندی میشه و با در نظر گرفتن آیتم هایی مشخص به صورت کاملا هدفمند برای افرادی که به تبلیغ شما نیاز دارن، ارسال میشه.

طبقه بندی جغرافیایی

تبلیغات کلیکی با توجه به محدوده ی جغرافیایی خاص طبقه بندی میشه به این شکل که برای تعداد زیادی از کاربرانی که به تبلیغ شما نیاز دارن و در یک مکان و محدوده ی جغرافیایی مشخص حضور دارن، ارسال میشه.

طبقه بندی زمانی

تبلیغات کلیکی با توجه به روزها و ساعت‌های مشخصی که در نظر دارین طبقه بندی میشه، یعنی بررسی میشه که مخاطبان شما در چه زمان هایی در دسترس هستن تا همان زمان تبلیغ شما منتشر بشه و بازدهی بالاتری داشته باشه.

طبقه بندی بر اساس نوع و برند گوشی

سرویس تبلیغات درون اپلیکیشنی با توجه به دستگاه مورد استفاده مثل کامپیوتر، تبلت و گوشی  و برند های مختلف، طبقه بندی میشه که در این صورت با در نظر داشتن هدف تبلیغ برای کاربرانی منتخب، ارسال میشه.

تبلیغ هدفمند در سرویس تبلیغات کلیکی

وب سایت

آگهی تبلیغاتی کلیکی شما در تعداد زیادی از وب‌ سایت‌های  فارسی که با حوزه ی کاری شما مرتبط هست، منتشر میشه.

موبایل

آگهی تبلیغاتی کلیکی شما در تعداد زیادی ازاپلیکیشن های تلفن همراه که متناسب با پیام شماست، منتشر میشه.

ویدیو

آگهی تبلیغاتی کلیکی شما در قالب یه ویدئوی جذاب برای مخاطبان مورد نظر ارسال میشه.

محتوا

متن و محتوا وب‌ سایت شما را در قسمت وبلاگ و مطالب مفید وب سایت های مرتبط دیگر پیشنهاد می دهیم.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 44 - میانگین: 4.7 از ۵