رپورتاژ خبری

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

رپورتاژ خبری چیه ؟

نوعی از تبلیغات آنلاین هست و برای معرفی یک کسب و کار و خدمات و محصولاتش طراحی میشه و در سایت های خبری معتبر و بزرگ منتشر میشه و موثرترین روش یا تکنیک برای کسب رتبه بالاتر در گوگل شناخته میشه.

چرا رپورتاژ خبری مهمه ؟

معرفی شما در سایت های خبری معتبر منجر به کسب رتبه بالاتر شده و راهکاری برای سئو سایت شماست. اگر شما یک وب سایت با تعداد کاربران زیاد دارید و در تولید متن و محتوا درست و صحیح فعالیت می کنید و در عین حال از رتبه ی خوبی در گوگل برخوردار نیستید، یک رپورتاژ خبری منتشر کنید.

یکی از بهترین و منتخب ترین روش ها برای تبلیغات محسوب میشه، زیرا از طریق یک رپورتاژ خبری در سایت های معتبر معرفی شده و توسط کاربران شناخته میشین و هر یک از آنها بر روی لینک آگهی شما کلیک کرده و همین امر باعث افزایش رتبه شما در گوگل میشه، یعنی هم تعداد مخاطب بیشتری رو جذب میکنین و هم رتبه ی شما در گوگل افزایش پیدا میکنه. شما با انتخاب رپورتاژ خبری دو مزیت رو با هم یکجا دریافت میکنین.

مزایای رپورتاژ خبری

امکان تبلیغ دائمی

در این روش، برای انتشار آگهی تبلیغاتی شما مدت زمان تعیین نمیشه و بعد از انتشار هیچ وقت پاک نمیشه. یعنی شما یک بار و برای همیشه هزینه پرداخت میکنین

امکان معرفی جامع

این نوع تبلیغ به این معناست که آگهی تبلیغاتی شما در سایت های بزرگ و پر مخاطب منتشر میشه و از این طریق شما به تعداد زیادی از افراد به طور دقیق و کامل معرفی میشین.

امکان کسب رتبه  بالاتر در گوگل

با انتشار تبلیغ  رپورتاژ خبری در سایت های منتخب، بک لینک دریافت میکنین و هر یک از این بک لینک ها در کسب رتبه گوگل تاثیر گذاشته و باعث ارتقای جایگاه شما در گوگل خواهد شد.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

تبلیغ رپورتاژ خبری طراحی آنلاین برای کسب و کارم مفیده ؟

با این تبلیغ، به طرز چشمگیری در زمان و هزینه شما صرفه جویی میشه و همچنین تعداد مخاطبان شما بیشتر شده و جایگاه بهتری در گوگل پیدا میکنین، خب چی از این بهتر ؟

معرفی سایت های معتبر و مناسب

ما با شناخت دقیق از فعالیت شما و شناسایی سایت های مرتبط با حوزه ی کاری شما، آگهی تون رو در منتخب ترین سایت منتشر می کنیم.

معرفی سایت های معتبر و مناسب

به دلیل سابقه فعالیت و همکاری زیادی که با سایت های خبری مختلف داریم، تخفیف مناسبی برای انتشار رپورتاژ خبری شما ازشون دریافت میکنیم و شما میتونین هزینه ی کمتری پرداخت کنید.

معرفی سایت های معتبر و مناسب

روش های زیادی برای بهینه سازی وجود داره که با به کارگیری آنها در طراحی و آماده سازی رپورتاژ خبری شما برای بهینه سازی و کسب رتبه بالاتر در گوگل شما رو همراهی میکنیم.

معرفی سایت های معتبر و مناسب

بعد از مشورت و همکاری با شما، مراحلی رو طی کرده رپورتاژ خبری شما کاملا بهینه و جذاب آماده شده و در سایت های تعیین شده منتشر میشه.

محاسبه هزینه تبلیغات رپورتاژ خبری در طراحی آنلاین 

رسانه ها و وب سایت های مختلف یک قیمت ثابتی را برای هر رپورتاژ اعلام میکنن و ما به دلیل همکاری و سابقه فعالیت زیادی که با هر یک از رسانه های بزرگ و معتبر داریم، تخفیف مناسبی ازشون دریافت می کنیم که در تعیین قیمت نهایی شما موثره و شما میتونین معتبر بودن سایت هایی که به شما معرفی میشه رو از طریق رتبه الکسای سایت، اعتبار سئو و دامین آتوریتی بررسی کنید تا اطمینان پیدا کنین و اینو هم در نظر داشته باشین که با افزایش تعداد سفارش های شما، تخفیف بیشتری هم براتون در نظر گرفته میشه
هم اکنون میتونین با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشورت کنید تا با توجه به هدف شما برای انتشار تبلیغ، بهترین ها رو بهتون پیشنهاد بدن .

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 42 - میانگین: 4.7 از ۵