تبلیغات ویدیویی

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

تبلیغات ویدیویی چیه ؟

تبلیغات ویدئویی جذاب‌ترین نوع تبلیغات در بازاریابی آنلاینه و انتخاب شایسته ای برای جذب مخاطبان هست، چون یک ویدیو  دارای المان‌های صوتی و تصویری بوده و جذابیت بیشتری نسبت به متن و محتوا داره و پیام مورد نظر شما رو با سرعت بیشتری به مخاطب منتقل میکنه.

چرا تبلیغات ویدیویی مهمه ؟

تبلیغ شما در قالب یه ویدئو طراحی و آماده میشه و برای مخاطبان مورد نظر و تمام افرادی که به این ویدئو نیاز دارن ارسال میشه و به این دلیل که ویدئو برای همه جذاب و دوست داشتنی تره، مورد بازدید قرار میگیره و میتونین مخاطب بیشتری رو جذب کنین.

تبلیغات ویدیویی، یک انتخاب شایسته برای معرفی کسب و کار شماست

همه روزه هر چیزی در حال تغییره و به سمت پیشرفت حرکت میکنه، دنیای تبلیغات هم از این قافله جدا نیست و حتی به این تغییرات حساس تر هم هست. یکی از جدیدترین و موثرترین انواع تبلیغات که مدام در حال بروزرسانی هست و شگفتی های زیادی رو هم به همراه داره، تبلیغات ویدئویی هست، شما با توجه به نوع کارتون میتونین تبلیغات ویدئویی رو انتخاب کنین و از این طریق به افراد زیادی که به خدمات شما نیاز دارن معرفی بشید و اونا رو به سمت خودتون جذب کنین. ما به دو شکل امکان پخش ویدئوی تبلیغاتی رو با توجه به نیاز شما در بزرگترین بستر اشتراک ویدئو براتون فراهم می کنیم که مورد اول به صورت پخش تضمینی ویدئوی تبلیغاتی شما در ابتدای ویدیوهای آپارات و دیگری تحت عنوان، سرویس شتاب دهنده آپارات هست.

مزایای تبلیغاتی ویدیویی 

فرصتی برای معرفی و شناساندن شما در بزرگترین بستر اشتراک ویدیویی 

امکانی برای دیده شدن در آپارات

آپارات روزانه بازدید کننده ی خیلی زیادی داره که شمار بازدید ها بالاتر از 10 میلیون  نفر هست، ما با اشتراک ویدئوی تبلیغاتی شما، این فرصت رو براتون فراهم می کنیم.

امکانی برای عدم نمایش اجباری

شرایطی رو برای انتخاب و دیدن ویدئو از سمت مخاطب فراهم می کنیم ، یعنی اگه تمایل نداشته باشه می تونه ویدئو رو نبینه و ما توجه و احترام به مخاطب رو مد نظر داریم تا مجبور به دیدن تبلیغ نباشه.

بازدید واقعی

برخی از کاربرانی که به تبلیغ شما نیاز ندارن، میتونن تبلیغ رو رد کنن و تنها همان تعداد افرادی که بهش نیاز دارن نگاه میکنن و بازدید حساب میشه، که هم صرفه جویی در هزینه شما میشه و هم اینکه تعداد بازدید ها و مخاطبان حقیقی شما افزایش پیدا میکنه.

ضمانت نمایش صحیح ویدئو

هزینه شما با توجه به تعداد بازدید ها محاسبه میشه که هر یک بازدید با توجه به مشاهده ی قسمت قابل توجهی از ویدئوی شما و دریافت پیام تبلیغی شما محاسبه میشه، یعنی شما در صورتی هزینه پرداخت میکنید که کاربران تبلیغ شما رو مشاهده کرده باشن.

تبدیل بازدیدکننده به مشتری

بر روی نمایش ویدئوی تبلیغاتی لینک شما قرار داده میشه و زمانی که مورد بازدید قرار میگیره امکان هدایت افراد از طریق لینک به صفحه شما وجود داره که از این طریق میتونه با خود شما در ارتباط باشه و بقیه ماجرا ...

امکان نمایش برای مخاطب مورد نظر

با بهره مندی از سیستم شتابدهنده آپارات، و در نظر داشتن موارد مختلف ویدئوی شما به مخاطبان مورد نظر و تعیین شده نمایش داده میشه که در این صورت بازدهی بالایی برای شما داره.

زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

پخش تضمینی ویدیو چیه ؟

ویدیوی تبلیغاتی در سایت آپارات و در مرحله ی پیش نمایش ویدئوهای اصلی نشان داده میشه، که تبلیغ شما در حدود 30ثانیه طراحی میشه و 5ثانیه نمایش ویدئو به معنای تضمین نمایش هست، و بعد 5 ثانیه کاربر میتونه از ادامه دیدن ویدئو انصراف بده و اگر بهش نیاز داشته باشه و جذب آگهی بشه تا به آخر نگاه میکنه و میشه از امکاناتی چون بنر همسان که طرح و محتوایی همسان و مرتبط با آگهی شما داره و راهی برای جذب بیشتر مخاطب محسوب میشه، برای نمایش بهتر و جذاب تر ویدئو بهره برد.

سرویس شتاب‌ دهنده آپارات

با بهره مندی از سرویس شتاب‌ دهنده آپارات، برخی موارد مثل هدف از ارائه تبلیغ، شناخت دقیق جامعه هدف، زمان و مکان مناسب انتشار تبلیغ و .. بررسی میشه و تبلیغ دقیقا برای آن دسته از افرادی که به شما و خدمات شما نیاز دارن نمایش داده میشه که در این صورت تعداد بازدید ها بیشتر شده و افراد به سمت شما جذب میشن و همچنین راهکارهای دیگری علاوه بر ارائه خدمات شخصی  وجود داره که شما میتونین با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و با توجه به نیاز و خواسته تون از پیشنهادات ما بهره مند شده و بهتر و بیشتر دیده بشین. طبق آمارهای به دست آمده:
79 درصد از مخاطبان ، برای آشنایی با محصول و شناخت ویژگی های آن، دیدن ویدئوی تبلیغاتی رو به خواندن مطلب ترجیح میدن.
84 درصد مخاطبان بعد از دیدن ویدئو تبلیغاتی، جذب آن شده و  تصمیم به خرید محصول مورد نظر گرفته اند.

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 49 - میانگین: 4.7 از ۵