طراحی آگهی نامه

طراحی آگهی روزنامه | طراحی آگهی مجله | تبلیغات در مجلات | طراحی تبلیغاتی | قیمت طراحی آگهی نامه | تعرفه طراحی آگهی نامه

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

طراحی آگهی نامه چیه ؟

در همه شهرهای جهان روزنامه ها، هفته نامه ها و نشریات متعددی وجود دارن که شامل آگهی های متعددی از مشاغل مختلف هستن. این نشریات معمولا در تیراژهای بالا چاپ میشن و پخش گسترده ای دارن. آگهی نامه ها میتونن از حیث ابعاد، جنس کاغذ، قالب برش و خدمات پس از چاپ با هم متفاوت باشن. یک آگهی نامه علاوه بر سرصفحه (Header) و پانوشت (Footer)، کادرهای تبلیغاتی متعددی داره که میتونه کادرهای ویزیتی، یک چهارم صفحه، نصف صفحه یا تمام صفحه داشته باشه.

چرا طراحی آگهی نامه مهمه ؟

با توجه به بازارکار عمومی و استقبال عمومی از آگهی نامه ها، معمولا تعداد زیادی از آگهی نامه های تبلیغاتی در هر شهر وجود داره که دائما با هم در حال رقابت هستند. داشتن یک ظاهر گرافیکی خوب، چیدمان صحیح و استفاده از رنگبندی و ترکیب بندی مناسب، امری تخصصی هست که دائما توسط مشتریان و مخاطبان مورد بررسی قرار میگیره. قطعا آگهی نامه ای موفق تر خواهد بودکه علاوه بر سیاست گذاری درست در خصوص تعرفه ها و پخش، به طراحی آگهی نامه هم توجه ویژه ای داشته باشه. این کار رو به تیم تخصصی طراحی ما بسپرید.

طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۰ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۲
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.