طراحی آگهی نامه

طراحی آگهی روزنامه | طراحی آگهی مجله | تبلیغات در مجلات | طراحی تبلیغاتی | قیمت طراحی آگهی نامه | تعرفه طراحی آگهی نامه

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی آگهی نامه چیه ؟

در همه شهرهای جهان روزنامه ها، هفته نامه ها و نشریات متعددی وجود دارن که شامل آگهی های متعددی از مشاغل مختلف هستن. این نشریات معمولا در تیراژهای بالا چاپ میشن و پخش گسترده ای دارن. آگهی نامه ها میتونن از حیث ابعاد، جنس کاغذ، قالب برش و خدمات پس از چاپ با هم متفاوت باشن. یک آگهی نامه علاوه بر سرصفحه (Header) و پانوشت (Footer)، کادرهای تبلیغاتی متعددی داره که میتونه کادرهای ویزیتی، یک چهارم صفحه، نصف صفحه یا تمام صفحه داشته باشه.

چرا طراحی آگهی نامه مهمه ؟

با توجه به بازارکار عمومی و استقبال عمومی از آگهی نامه ها، معمولا تعداد زیادی از آگهی نامه های تبلیغاتی در هر شهر وجود داره که دائما با هم در حال رقابت هستند. داشتن یک ظاهر گرافیکی خوب، چیدمان صحیح و استفاده از رنگبندی و ترکیب بندی مناسب، امری تخصصی هست که دائما توسط مشتریان و مخاطبان مورد بررسی قرار میگیره. قطعا آگهی نامه ای موفق تر خواهد بودکه علاوه بر سیاست گذاری درست در خصوص تعرفه ها و پخش، به طراحی آگهی نامه هم توجه ویژه ای داشته باشه. این کار رو به تیم تخصصی طراحی ما بسپرید.

طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۰ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۰ صفحه ۲ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۰ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۱ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۲ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۱ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۱ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۲ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۲ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۴ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۴ صفحه ۱ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۴ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۴ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۴ صفحه ۲ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۴ صفحه ۲
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۵ صفحه ۱
طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۵ صفحه ۱ طراحی آگهی نامه اندیشه پویا - شماره ۵ صفحه ۱
زمان اجرا :
  • تماس با شما حداکثر 2 روز کاری
تماس میگیریم !
ثبت درخواست

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

برآورد قیمت طراحی آیتم هایی که دارای تعرفه ثابت و مشخصی نیستند،  عموما بر اساس میزان پیچیدگی طراحی، المان های مورد نیاز، سطح ایده پردازی، تخصص و همچنین زمان مورد نیازی که صرف طراحی میشه برآورد میشه. 

ادامه مطلب

برای ارسال محتوای متنی و تصویری قابل استفاده در طراحی بروشور، کاتالوگ، اینفوگرافیک و سایر خدماتی که دارای محتوای گسترده و پراکنده هستند، پیشنهاد میشه محتوای مورد نیازتون رو در قالب یک فایل ورد شامل متن عنوان ها و محل جایگیری عکس ها یا وکتور ها رو آماده و ارسال بفرمایید که باهم بیشتر در مورد جزئیات و چیدمان صحبت و همفکری کنیم

ادامه مطلب

بله. بررسی فایل های ارسالی به منظور برآورد و تخمین تعرفه طراحی رایگان بوده و در کمتر از چند ساعت به انجام خواهد رسید. پس برای ثبت درخواست برآورد قیمت از هیچ فرصتی دریغ نکنید.

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 57 - میانگین: 4.7 از ۵