طراحی فاکتور

قیمت طراحی فاکتور | سفارش طراحی فاکتور اختصاصی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

طراحی فاکتور چیه ؟

فاکتورهایی آماده به نوشتن، که با استفاده از لوگو و اطلاعات تماس تجاری شما، به طور اختصاصی برای تجارت شما طراحی میشن. این فاکتورها بسته به اقتضای شغل یا محصول شما، به علاوه آیتم های همیشگی فاکتورها مثل ردیف، کالا، قیمت واحد، تعداد، مبلغ، جمع کل و … میتونه به سلولهای تخصصی و درخواستی شما مجهز بشه. جدول بندی، ترکیب بندی و ابعاد کاغذ میتونه به انتخاب شما متغیر باشه.

چرا طراحی فاکتور مهمه ؟

از اونجایی که یک فاکتور فروش میتونه سند خرید کالا یا خدماتی از سمت شما به مشتری باشه، ممکنه مدت زمان زیادی در آرشیوهای حسابداری هر شخص یا شرکتی نگهداری بشه. این که طراحی فاکتور به شکلی جذاب و اصولی انجام بشه، از اون دسته تکنیک هایی هست که موجب وفاداری و بازگشت دوباره مشتریان شما میشه. اجرای این تکنیک ها رو به تیم طراحی ما بسپرید.

طراحی فاکتور رسمی آیریک انرژی
طراحی فاکتور رسمی آیریک انرژی طراحی فاکتور رسمی آیریک انرژی
طراحی فاکتور فروش تهیه غذای سورن
طراحی فاکتور فروش تهیه غذای سورن طراحی فاکتور فروش تهیه غذای سورن
طراحی فاکتور فروش شیرینی کندو
طراحی فاکتور فروش شیرینی کندو طراحی فاکتور فروش شیرینی کندو
طراحی فاکتور فروش چاپ مینیاتور
طراحی فاکتور فروش چاپ مینیاتور طراحی فاکتور فروش چاپ مینیاتور
طراحی فاکتور مجموعه بزرگ هاکوپیان
طراحی فاکتور مجموعه بزرگ هاکوپیان طراحی فاکتور مجموعه بزرگ هاکوپیان
طراحی فاکتور شرکت کانیار
طراحی فاکتور شرکت کانیار طراحی فاکتور شرکت کانیار
طراحی فاکتور باتاب مهام مهران
طراحی فاکتور باتاب مهام مهران طراحی فاکتور باتاب مهام مهران
طراحی فاکتور تولیدی کفش و صندل تکتاز
طراحی فاکتور تولیدی کفش و صندل تکتاز طراحی فاکتور تولیدی کفش و صندل تکتاز

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب
فاکتورهای عمومی تعدادی آیتم عمومی دارن که توی همه فاکتورها هست. مثل ردیف، شرح کالا، قیمت واحد، جمع کل و ... اما فاکتور اختصاصی همه جداول و آیتم های داخلش متفاوته و بطور اختصاصی برای همون شغل طراحی میشه. مثلا فاکتور اختصاصی یک طلا فروشی میتونه شامل شرح ، گرم طلا ، عیار طلا ، قیمت روز اون طلا ، بسته بندی و ... باشه که به سبک مورد نیاز توی جدول طراحی میشه.
ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 47 - میانگین: 4.6 از ۵