طراحی لایت باکس

لایت باکس

سفارش خدمات طراحی به صورت آنلاین

طراحی لایت باکس چیه ؟

لایت باکس ‌ها برای امور تبلیغاتی کسب و کار شما به کار برده میشن و باید بگیم که اثرگذاری فوق العاده زیادی در نظر مخاطبان و بینندگان دارن و به صورت های مختلف، یعنی، بدون روشنایی و با روشنایی قابل ساخت و استفاده هستن. نکته ی مهمی که در این زمینه وجود داره، کیفیت طراحی لایت باکس و توجه به مواردی مثل، ابعاد سازه، وضوح تصویر، حالت رنگ و... هست.

چرا طراحی لایت باکس مهمه ؟

اهمیت لایت باکس به این دلیله که به عنوان تابلوی تبلیغاتی و در زمره ی روش ‌های مرسوم تبلیغات و بازاریابی محسوب میشن. لایت باکس ها در فضای بیرونی و عمومی قابل نصب هستن و باعث میشن تا در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار بگیرن و همین امرباعث دیده و شناخته شدن بهتر برند شما میشه که در نهایت، افزایش مشتری رو به همراه داره و در برابر بازخورد خوبی که داره، از نظر هزینه مقرون به صرفه هست.
زمان اجرا :
  • ۱ تا ۳ روز کاری
790,000 تومان
ثبت سفارش

پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره.

هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه. 

ادامه مطلب

ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 59 - میانگین: 4.8 از ۵