چاپ بیلبورد

هزینه چاپ بیلبورد | قیمت بیلبورد | قیمت چاپ بیلبورد | هزینه بیلبورد

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ بیلبورد چیه ؟

چاپ بیلبورد به منظور تبلیغات محیطی انجام میشه و به عبارتی آخرین شانس تولیدکننده برای معرفی محصولات به مشتری است. صاحبان کسب وکار با چاپ بیلبورد پیام تبلیغی شون رو به صورت ساده و در عین حال پرقدرت به مخاطبان در محیط شهری و یا برون شهری که در حال جابه‌جایی و مسافرت هستن، می‌رسونه.

چرا چاپ بیلبورد مهمه ؟

چاپ بیلبورد منجر به ارائه پیام به صورت ساده و موثر و همینطورآگاهی مردم در مورد حضور و ورود یه محصول به بازار میشه و حضور طولانی مدت بیلبورد باعث شناسایی بهتر و ماندگاری برند در ذهن مخاطب میشه


خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 46 - میانگین: 4.7 از ۵