چاپ کتاب

قیمت چاپ کتاب | هزینه چاپ کتاب

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ کتاب چیه ؟

چاپ کتاب قدمت خیلی زیادی داره و در رده اولین محصولات چاپی هست و به اشکال مختلفی انجام میشه.  و روش های چاپ متفاوتی وجود داره که با توجه به بازارهدف، روش و تیراژ چاپ انتخاب میشه.

چرا چاپ کتاب مهمه ؟

چاپ کتاب مهمه چون به اشاعه علم و فرهنگ و دانش و آگاهی در جامعه کمک می کنه  و آینده زیباتری در پیش خواهد داشت و اینکه اثر نویسنده ماندگار میشه ، به عبارتی ارزش  معنوی بسیار زیادی داره و با ارزش های مادی قابل قیاس نیست.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 59 - میانگین: 4.7 از ۵