چاپ جعبه

هزینه چاپ جعبه | قیمت چاپ جعبه | سفارش چاپ جعبه | چاپ جعبه محصولات

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ جعبه چیه ؟

چاپ جعبه در زمینه تبلیغات و بازاریابی نقش موثری داره و برای اینکه از جذابیت خوبی برخوردار باشه باید طراحی خاص و زیبایی داشته باشه و همینطور جنس کاغذ استفاده شده مرغوب و با کیفیت باشه.

چرا چاپ جعبه مهمه ؟

چاپ جعبه میتونه نقش موثری در بازاریابی محصول ایفا کنه و برخی کسب و کارها که معمولا ارسالی به مشتری دارن میتونن ازجعبه مخصوص به خودشون استفاده کنن و زمانی که فرد مورد نظر بسته شما رو تحویل میگیره مجذوب زیبایی جعبه شده و نظر مثبتی خواهد داشت.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 59 - میانگین: 4.7 از ۵