چاپ تقویم

قیمت چاپ تقویم | هزینه چاپ تقویم | هزینه چاپ تقویم رومیزی | قیمت چاپ تقویم دیواری | چاپ تقویم ماهانه | چاپ تقویم روزانه

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ تقویم چیه ؟

چاپ تقویم از موارد پرکاربرد برای همه افراد هست، تقویم ها همه جا هستن و برای برنامه ریزی کارها و تنظیم قرارملاقات ها استفاده میشن. اگه برای کسب و کارتون تقویم شکیل چاپ کنید میتونین به مشتریان و بقیه افراد هدیه بدین که برای مدت طولانی مورد استفاده قرار میگیره و کسب و کار شما تبلیغ میشه.

چرا چاپ تقویم مهمه ؟

چاپ تقویم از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی با قدرت تاثیرگذاری بلند مدت هست. اگه لوگوی کسب و کار شما روی تقویم ها چاپ بشن، قطعا در طول سال و توسط مشتریانی که از این تقویم استفاده می کنن قابل مشاهده ست و با این روش همیشه برند و نام کسب و کارتون درذهن مشتریان ماندگار میشه.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.