چاپ کاتالوگ

قیمت چاپ کاتالوگ | هزینه چاپ کاتالوگ | قیمت کاتالوگ A4 | قیمت کاتالوگ اختصاصی | قیمت چاپ کاتالوگ محصولات | تعرفه چاپ کاتالوگ اختصاصی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ کاتالوگ چیه ؟

چاپ کاتالوگ برای معرفی کالاها و خدمات و همینطور جذب مشتری انجام میشه، و معرف محصولات هست، چاپ کاتالوگ و  استفاده از تصاویر خلاقانه و گرافیکی جذاب می تونه باعث افزایش توجه مخاطب به برند شده  و افزایش فروش رو در پی داشته باشه.

چرا چاپ کاتالوگ مهمه ؟

چاپ کاتالوگ به دلیل گستردگی تنوع محصولات بسیار مهم و موثره، و یک رابط یا واسطه بین مشتری و محصول است. و هنگام چاپ کاتالوگ عواملی همچون کاغذ با کیفیت و مقاوم، صفحه آرایی، جلد کاتالوگ و...  برای موفقیت و تاثیرگذاری کاتالوگ بسیار مهمه.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.