چاپ کاور سی دی

قیمت چاپ کاور سی دی | هزینه چاپ کاور سی دی | قیمت چاپ کاور CD | هزینه چاپ کاور CD | چاپ کاور دی وی دی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ کاور سی دی چیه ؟

امروزه چاپ سی دی یکی از ابزار های تبلیغاتی موثر و جذاب هست و جزئی از زندگی دیجیتالی افراد و سازمان ها محسوب میشه، بنابراین بهره مندی از این ابزار تبلیغی، یکی از گزینه های عالی و زود بازده محسوب میشه.

چرا چاپ کاور سی دی مهمه ؟

تمامی شرکت ها و موسسات برای تبلیغات و معرفی خدماتشون باید از چاپ سی دی و کاور سی دی استفاده کنن، چون یه فاکتور تبلیغاتی مهم و تاثیر گذار است و در بین افراد دست به دست میچرخه و در دسترس تعداد زیادی از افراد قرار میگیره. و همینطور استفاده ازش در کنفرانس های علمی، سمینارها و نمایشگاه ها موثر بوده و مورد توجه مخاطبان قرار میگیره. چاپ سی دی و کاور سی دی، از کیفیت بالایی برخورداره و برای مدت های طولانی می تونه مورد استفاده قرار بگیره.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.