چاپ گواهینامه

قیمت چاپ گواهینامه | هزینه چاپ گواهینامه | چاپ مدرک | چاپ گواهی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ گواهینامه چیه ؟

چاپ گواهینامه برای ارائه به افرادی هست که  در یک دوره آموزشی شرکت کردن و اون دوره رو با موفقیت سپری کردن. گواهینامه، به عنوان مدرک قبولی فرد از شرکت در یک دوره هست و دارای مشخصاتی چون نام  و نام خانوادگی فرد شرکت کننده، نام دوره، معدل پایانی، مهر و امضای مدرس، آرم موسسه برگزار کننده دوره، تاریخ ، شماره و … هست.

 

چرا چاپ گواهینامه مهمه ؟

چاپ گواهینامه برای موسسات آموزشی که دوره هایی رو برگزار می کنن بسیار مهمه و افرادی که در دوره شرکت میکنن انتظار دارن در پایان دوره گواهینامه دریافت کنن. بنابراین چاپ گواهینامه با کیفیت عالی بسیار مهمه. چون افراد گواهینامه هایی که دریافت میکنن رو برای همیشه ازش نگهداری میکنن و براشون باارزش است.


خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 56 - میانگین: 4.6 از ۵