چاپ فاکتور

هزینه چاپ فاکتور | قیمت چاپ فاکتور | هزینه چاپ فاکتور A4 | هزینه چاپ فاکتور A5 | چاپ فاکتور دو برگی | چاپ فاکتور سه برگی | چاپ فاکتور کاربن دار

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ فاکتور چیه ؟

چاپ فاکتور به عنوان یه سند رسمی هست که بابت ضمانت خرید توسط فروشنده به خریدار ارائه میشه و چاپ فاکتور زیبا به همراه نام و نشان تجاری شما، بیانگر اعتبار شغلی شماست.

چرا چاپ فاکتور مهمه ؟

چاپ فاکتور به منزله سند خرید کالا یا خدمات شماست که در اختیارمشتری قرار میگیره و طبیعتا برای مدت های طولانی در آرشیوهای حسابداری قرار داده میشه و بهتره فاکتور شما با بهترین کیفیت چاپ بشه که منجر به افزایش وجهه و اعتبار در نظر مخاطب میشه. 

 

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 64 - میانگین: 4.8 از ۵