چاپ هدایای تبلیغاتی

قیمت هدایای تبلیغاتی | هزینه هدایای تبلیغاتی | هدیه تبلیغاتی | هدیه مناسبتی | هدیه | قیمت فلش تبلیغاتی | قیمت بسته های هدیه | قیمت گیفت تبلیغاتی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ هدایای تبلیغاتی چیه ؟

چاپ هدایای تبلیغاتی یه روش مهم و اثربخش برای جلب توجه مخاطب و مشتری ست و میتونه عاملی باشه تا نظرشون به سمت خدمات و محصولات شما جلب بشه بنابراین میشه گفت که چاپ هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها برای به دست آوردن و حفظ بازاره که در نهایت منجر به وفاداری مشتری به برندتون میشه.

 

چرا چاپ هدایای تبلیغاتی مهمه ؟

چاپ هدیه تبلیغاتی و ارسالش برای افراد روش تبلیغاتی بسیارمهم و ماندگاریه. به عنوان مثال در نظر بگیرید که شما یک خودکار و یا جاسوئیچی تبلیغاتی همراه با نام و نشان تجاری تون رو چاپ میکنین  و به اونها هدیه میدین و قطعا تاثیر به سزایی روی مخاطبین تون داره  و تا زمانی که از هدایای شما استفاده می کنن، برند شما براشون یاد آوری میشه.

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.