چاپ کارت تبریک

قیمت چاپ کارت تبریک | هزینه چاپ کارت تبریک | چاپ کارت تبریک اختصاصی | چاپ کارت تبریک ویژه

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ کارت تبریک چیه ؟

چاپ کارت تبریک به عنوان یه ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیره. و همچنین چاپ کارت تبریک یکی از راه های مهم و موثر در برقراری ارتباط و تعامل بین اعضای سازمان و افرادی که با سازمان در ارتباط هستن، به شمار میره.

چرا چاپ کارت تبریک مهمه ؟

چاپ کارت تبریک و ارسالش برای مشتری از ارسال ایمیل یا پیامک بیشتر بوده و مشتری احساس با ارزش بودن میکنه. و مزیت دیگه چاپ کارت تبریک اینه که منجربه برقراری ارتباط دوستانه و عاطفی بین شما و مشتریان میشه و این امر موجب ایجاد حس وفاداری در مشتریان شده و این فرصت رو برای شما فراهم می کنه که مشتریان معمولی تون به مشتریان وفاداری تبدیل بشن.

 

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.