چاپ دعوتنامه

هزینه چاپ دعوت نامه | قیمت چاپ دعوت نامه | چاپ انواع دعوت نامه

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ دعوتنامه چیه ؟

چاپ دعوت نامه یکی از راه های برقراری ارتباط هست که به منظور‌ فراخوانی افراد برای شرکت در گردهمایی هایی همچون، دوره‌ آموزشی، کارگاه‌ و سمینار مورد استفاده قرار میگیره و به طرق گوناگون مثل ایمیل، تلگرام، اینستاگرام و دیگرراه‌های تبلیغاتی برای مخاطب موردنظر ارسال میشه

 

 

چرا چاپ دعوتنامه مهمه ؟

چاپ دعوتنامه برای دعوت رسمی افراد به شرکت در مراسم ویژه و یا مهمانی های سازمانی هست و اگر دعوتنامه ارسالی با کیفیت عالی و همراه با نام و نشان تجاری شما به دست فرد مورد نظر برسه گویای این موضوع هست که کسب و کار شما حرفه ای بوده و وجهه و اعتبار خوبی به شما میده. 

 

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 62 - میانگین: 4.8 از ۵