چاپ مجله

قیمت چاپ مجله | هزینه چاپ مجله | چاپ مجله هنری | چاپ مجله اقتصادی | چاپ مجله گرافیکی | چاپ مجله خانوادگی | چاپ مجله ورزشی

سفارش انواع خدمات تبلیغاتی به راحتی یک خرید آنلاین

چاپ مجله چیه ؟

چاپ مجله به منزله یک نشریه‌ هست که  به صورت هفتگی و ماهانه منتشر میشه که نوعی  کتاب نازک با صفحات بزرگ و حاوی مقالات و عکس‌های گوناگون هست و هدف از چاپ مجله به اشتراک‌گذاری اطلاعات  جالب و مفید با خوانندگان هست.  

چرا چاپ مجله مهمه ؟

چاپ مجله در امور روزمره مهم و ضروریه، چون منبع سرگرمی افراد بوده و دارای مطالب گوناگون هست به طوری که نیاز خواننده رو برآورده می‌کنه و همیشه علاقه‌مند به مطالعه‌ی مجله هاست.

 

خیر. هزینه ارسال بار بر عهده مشتری هست. اکثر بارها از میدون بهارستان تهران به آدرس مشتری ارسال میشن .

ادامه مطلب

بارهای تهران توسط پیک موتوری بهارستان ارسال میشن. بین 15 تا 30 هزار تومان میانگین هزینه پیک میشه. برای استعلام دقیق هزینه ارسال از بهارستان تا آدرس خودتون میتونید با این شماره تماس بگیرید : 36613381

 
ادامه مطلب

انتخاب روش ارسال به شهرستان با شماست. با توجه به مسافت مسیر، حجم و وزن مرسوله ، این مبلغ محاسبه میشه. معمولا همیشه باربری ها ارزونترین هستن و معمولا زیر 10 هزار تومن هزینه دریافت میکنن و برای تحویل گرفتن بار، خودتون باید به باربری شهرستانتون مراجعه کنید. انواع پست پیشتاز ،معمولی و تیپاکس ، بین 12 تا 30 هزارتومن محاسبه میشن و درب محل به دستتون میرسونن.

ادامه مطلب

از زمان آماده شدن بار و تحویل،‌ باربری و تیپاکس معمولا بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان میبره. پست پیشتاز معمولا یک تا دو روزه ، پست معمولی چهار روزه. باربری اتوبوسی معمولا به اندازه مسافت تهران تا شهر شما .

ادامه مطلب
ما از طریق شماره تماسی که قرار دادید، یا با تماس تلفنی یا از طریق تلگرام بهتون پیام میدیم تا بتونیم جواب سوالتون رو در سریعترین زمان ممکن بهتون بدیم.

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

تعداد: 52 - میانگین: 4.6 از ۵